Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szét akar választani minket a...

Szét akar választani minket a barátom öccse?

Figyelt kérdés

Állandóan beszólogat valamit, legutóbb az édesanyja szidta le,hogy ne beszéljen így velem,úgyhogy ez nem csak nekem volt feltűnően bunkóság. Sokszor megszól olyan dolgokat amikhez semmi köze sincs. A családom anyagi helyzetét kritizálja pedig jobban állunk mint ők. Azt hogy mikor mit csinálok, amihez végképp semmi köze.

Többször is sírtam már páromnak,hogy mennyire megbánt, de nem látok érdemi javulást. Tudom,hogy nem a tesóval vagyok együtt, de még a szüleivel él,így nem tudom kikerülni. Párom úgy érzem nem áll ki mellettem eléggé. Mit csináljak? Ezért már az egész kapcsolatot rossznak érzem, nem akarok egy ilyen családhoz tartozni... :( De páromat viszont ettől függetlenül szeretem. 2 éve vagyunk együtt. Mindhárman felnőtt emberek vagyunk.



2018. nov. 2. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
szülők látogathatnak téged,de te nem mész át többet, ha a tesó nem változtat ezen és ezt közlöd is velük.
2018. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
ja hat ha a baratod az occset vedi veled szemben akkor ez a jovore nezve se tul biztato
2018. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én már menekültem volna onnan


N

2018. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem védi az öccsét szerencsére, ő is igazat adott nekem,hogy bunkó a tesója, de nem érzem hogy nagyon kiállna mellettem.
2018. nov. 2. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem öcsinek tetszel,légy résen..
2018. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az exem öccse volt ilyen pofátlan. 12 éves kis taknyos volt, de ahhoz elég okos már, hogy éleseket odabökjön nekem, egy felnőtt emberhez. A sok sikertelen próbálkozásom után úgy döntöttem többé nem járok hozzájuk, csak ha nagyon muszáj.
2018. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Neki van baratnoje? Ha nincs akkor az a baja, hogy a batyjanak van es mivel ez te vagy ezert piszkal. Gyerekes. Nalunk hugi volt na az se volt kulonb. Dagi 17 eves, es total idegesitette az, hogy a batyjanak vagyok en, mint baratno es hazavisz a batyja. Nyilvan o kevesebb igyelmet kapott igy az otthonlevoktol es mar nem o volt a "nagylany", hanem en a par evvel idosebb. O se szetvalasztani akart minket, de szandekosan piszkalni azt igen.

Szerintem ne vedd fol vagy prpbald humorral kezelni es azzal visszaszolni neki. A baratod jobb esetben ezert nem all ki melletted, mert rola lepattam a sok hulyeseg, amibel az occse piszkalodik.

2018. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem akarok egy ilyen családhoz tartozni..."

Hát, pedig ha őt választod, azzal ezt a családot választod.

2018. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!