Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a sógornőd otthonába...

Elmennél a sógornőd otthonába megünnepelni a szülinapod a kifejezett kérése (ne nála ünnepelj) ellenére? Ha esetleg helyzetfüggő, légyszi azt is írd, meg, hogy milyen helyzetben igen, és mikor nem!

Figyelt kérdés
A szóban forgó sógornő egyedül él a kérdéses lakásban. 2éve ismeritek egymást,egy éve vagytok "rokonok", ezalatt kb.10x találkoztatok, a viszonyotok nem túl jó. Miután kijelentetted, hogy nála fogsz ünnepelni(az ő vér szerinti családjával),ő határozott nemet mondott, mert 1.Elég zárkózott,és nem érzi, hogy olyan intim viszonyba lennétek, hogy szívesen beengedne a magánszférájába.2. Egész hónapban fél szabadnapja van, ami akkorra esik, amikor te ott buliznál. Akkor szeretné kipihenni magát(előtte/utána éjjel 2-kor kel, munka miatt),lakást rendezni stb. Szóval ennek ellenére oda mennél-e ünnepelni?

2018. nov. 4. 12:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
90%

Nem. Egyértelműen nem. Egyenesen, őszintén megmondta, hogy nem szeretné, ezen kívül mért akarnám ezt erőltetni? Ha mindenképp valami nagyobb ünnepet szeretnék csinálni a születésnapomból, akkor magamhoz hívnám meg a vendégeimet.

Ez az egész sztori elég pofátlan.

2018. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe nem jutna a sogornomnel ünnepelni. Mi a csudát keresnek ott? Ünnepelhetek otthon, vendéglátó helyen, de a világon semmi keresnivalóm nincs a sogornomnel, aki eleve nem hívott és nem akarja.
2018. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

Ebben mi a kérdés. Nem akarja, hogy ott ünnepelj,még indok sem kell.

Keress másik helyet

2018. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk esélyes, hogy a kérdező a sogorno, akinél y bulit tervezik. Én páros -lábbal rúgnék ki mindenkit, akij a kifejezett keresem ellenére megpróbálna a lakásomba jönni
2018. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%
Még szép hogy nem! A sógornő helyében ki is penderíteném aki odapofátlankodik a kérésem ellenére. Őszintén, nem is értem, miért kellett feltenni ezt a kérdést. Senki előtt nem vagyok köteles kinyitni a lakásomba hogy ott bulizgasson. Sem barát, sem rokon előtt. Ha az illető valóban a sógornőm- sógorom, akkor házas, dolgozó ember lévén nyilván nem kell más nyakára mennie. Ha csak testvérem aktuális csaja\pasija, akkor meg pláne nincs minimális kötelezettségem sem felé.
2018. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
És mi az hogy kijelenti hogy nálam bulizik? Maximum nagyon szépen megkérhet rá- bár mivel itt nincs jó viszony még ehhez sincs joga-aztán elfogadhatja a döntésemet. Nem lettem a csicskája csak mert a tesómmal kefél.
2018. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen nem. Szerintem egyértelműen el lett mondva, és az indok is érthető. Vannak ilyen emberek akik nem szeretik ha nyüzsögnek körülötte a saját otthonában főleg, én meg ezt tiszteletben tartom. Na meg persze ott van az hogy alig van szabadideje amikor tud pihenni, ezt is tiszteletben kell tartani.
2018. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 acelsziv ***** válasza:
96%
Ez a kérdés az abszudritásánál fogva teljesen értelmetlen.
2018. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

Soha senki otthonába nem mennék, látogatóba sem, ha nem hív oda.


Amúgy életemben nem jutott eszembe, hogy más otthonában ünnepeljem a saját születésnapom. Milyen kérdés ez?

2018. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy kijelenti? Én nagyon kiröhögtem volna. Mond meg a tesódnak, hogy küldje el a kedves nejét kivizsgálásra.

Egyébként meg bezárod az ajtót és toporzékoljanak előtte amíg csak akarnak. Nem a te bajod.

2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!