Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családoknál is állandóan...

Más családoknál is állandóan veszekedés van, vagy csak nálunk nem telik el nap vita nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez van,csak engem egyfolytában csesztetnek mindenért...semi sem jó amit csinálon,egyfolytában ugráltatnak.
2010. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van pedig én állítom hogy a mai napig imádjuk egymást a párommal:-)

Vagy a tágabb családra gondolsz?Ott meg pláne...

2010. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első hozzászóló vagyok,mi 5-en lakuk egy 4 szobás házban.Nekem anyámmal egy ágyon kell aludnom :P(utálok vele aludni )
2010. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is folyton vita van
2010. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14.55: mi 5en lakunk egy 2,5 szobás lakásban:) itt is folyamatos a vita...
2010. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nállunk minden órába legalább 1x!Vmikor faternak van baja vmikor muternak vmikor mind2-nek szal utálom őket nagyon ilyenkor!!!Felbasznak és mindig ővék az utolso szó pedig nekem van igazam ez a legidegesitőbb:@
2010. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk jó ha 3-6 havonta egyszer van valami vita.Akkor anyu csapkod,hisztizik egy sort,a nevelőapám vagy kineveti(akkor anyu még dühösebb) vagy elkezd ő is kiabálni..de másnap úgy kezdődik a nap mintha semmi sem történt volna..Mondjuk anyu ilyenkor örömmel megy újra poharat vagy tányért venni..Inkább rengeteget hülyülnek,és néha úgy viselkednek mint a gyerekek..
2010. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gyerek és tinikorom hiszti verekedés veszekedés jegyében telt, mindenki mindenkivel, és a saját kis családom is elég zűrös.

23/L

2010. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka kivétel, ha nem. Nálunk azóta nincs, mióta a "veszekedés elleni pirulák"-at "beszedtük."
2010. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi 3an egyzsobában és sosincs vita,hálistennek:D
2010. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!