Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos?...

Szerintetek ez igazságos? Tovább lent.

Figyelt kérdés

20/F


A nagyapámnak az unokatestvéréhez mennek a szüleim, tesóm, nagyszüleim, mert 90 éves az öreg bácsi. Voltak itt nyáron nálunk, és elhívtak minket az öreg bácsi ünneplésére. CSAKHOGY az anyukám azt mondta, hogy csak a nagyszüleimre és a szüleimre számítanak, mi ránk nem, mint én rám, és testvérem re nem számítanak. Na akkor elmentünk a másik nagyihoz, hogy oda mennénk hozzájuk a tesommal. Aztán hogy ő fog sírni stb fog hiányozni az anyukája stb stb 11 éves, anyám asszony katonája. Szüleim vettek tiszta újonta új kocsit, és van otthon egy 7 személyes kocsi, 97es öreg kocsi. Na most én otthon maradok, mert nem férek be a kocsiba, és öregebb kocsin nem akarnak menni, hogy mit fognak gondolni róluk ilyen öreg autón jönnek.



Nagyon rossz érzés. Nem járok sehova, se barátok, se barátnő, és ide elhívták csak a szüleimet és a nagyszüleimet és a tesom megy, ez most milyen módszer? Kicseszés velem de rendesen. Múltkor az anyukám azt mondta, valahol voltunk, hogy mire jönnék velük akárhová, pl a tesojahoz, mert hogy csak csendbe vagyok, nem tudok senkivel kommunikálni. És akkor most ez rendben van? Inkább legyek otthon? Nagyon rossz érzés, hogy magam maradok otthon. Igazságos lett volna, ha a tesom se ment volna velük.



Mi a véleményetek? Csalódott vagyok.


2018. nov. 11. 06:50
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nagyon csalódtam, nem tudjátok elképzelni milyen rossz érzés ez. Ja, és hogy még megyünk egy rokonaihoz, hogy akkor majd valaki otthon marad. Szerintem ide se fogok menni. Nagyon csalódott vagyok.
2018. nov. 11. 06:53
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Menj vonattal vagy busszal. Amúgy igazad van, nem igazságos.
2018. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Mi vaaaaan? Írd már le értelmesen mi bajod!
2018. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mi a bajom? Ezt most komolyan kérdezed? Nem hívtak engem még a tesomat se, és a tesom megy, ez a bajom ez. Elég ha nem járok sehova, és meg ilyen ünneplésre sem mehetek, ha ez is egy évben csak 1x van, hogy az öreg bácsi 90 éves.
2018. nov. 11. 06:58
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Érti Ő mi a bajod különben nem írt volna helytelenül csak egyesek szeretnek trollkodni.
2018. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg máskor a szüleidnek hogy ha Te nem mehetsz sehova így a Testvéred se menjen sehova így meglett oldva a problémád szerintem.
2018. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy azzal is rátesznek egy lapáttal, hogy csak ott ülök mint a sűtt tök, nem tudok kommunikálni az emberekkel.
2018. nov. 11. 07:05
 8/34 A kérdező kommentje:
És akkor a probléma megoldás az az, hogy otthon leszek állandóan? Hisz otthon meg fogok már gyagyulni.
2018. nov. 11. 07:08
 9/34 anonim válasza:
0%
Mindenki lefossa a másik problemajat torodj bele ez egy ilyen vilag
2018. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
20 évesen azon sírsz, hogy nem mehetsz egy 90 éves ember szülinapjára?
2018. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!