Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Villámcsapásból ért betegség...

Villámcsapásból ért betegség a családban ami megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés

Elmondanátok a történeteiteket? Ti hogy éltétek meg, hogy alakult ezután az életetek?

Köszi :)



2018. nov. 14. 16:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok amikor halálesettel végződik
2018. nov. 14. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nálunk nem volt villámcsapás. Szegényesen élünk.
2018. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Amit a kettes mond 🤣🤣
2018. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Villámcsapásból konkrétan?... Vagy csak villámcsapásként, hirtelen?
2018. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem úgy érti, hogy villámcsapásként jött betegség (csak meg kellene tanulni a kérdezőnek normálisan fogalmazni.)
2018. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Családba nem üt a mennykő. :-))
2018. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6- os: 😂
2018. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor visszamentem dolgozni, es amugyis is nagyon besurusodott az eletunk, rovid idon belul mindket szulomnel rakot diagnosztizaltak, hirtelen egy rutinszuresen. Apunal tudorakot, anyunal mellrakot. Apu tul van a kemon mar es volt meg egy mutetje, anyura most var majd ket mutet es a kemo. Hat mit mondjak, nem kicsit fordultak fel a hetkoznapjaink, erzelmileg, anyagilag, fizikalisan es mindenhogy megterhelo ez az egesz, egyeduli gyerekuk vagyok. En jo vacakul vagyok, a ferjem probal vigasztalni, a gyerekkel is szornyen nehez, meg a hetkoznapokban is. Majdcsak tulleszunk ezeken.
2018. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó! Az nem opció, hogy édesanyád elkerülje a kemót? :/ Nagynéném levetette a melleit inkább, minthogy ennek kitegye magát. Méltányossági alapon kapott újakat.
2018. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!