Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok, hogy erotikus...

Ti elmondanátok, hogy erotikus masszázs szalonban dolgoztok, vagy mélyen hallgatnátok róla/ titokban tartanátok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még szüleimmel lakom. Nagyon rossz anyagi helyzetünk van. A családból senkinek sincs végzettsége, csak az alap 8 általános. Anyám ráadásul pszichikai eset is folytonos hangulatingadozásai, néha hajmeresztő kijelentései vannak, engem ( 17 évesen szült meg )és apámat hibáztat, hogy tönkretettük az életét, miattam nem fejezte be a sulit mert én becsúsztam és stb. A munkahelyein vagy hamar kirúgják, vagy alig kap valami pénzt. Apámnak folyamatos munkája van, de végzettség híján ő sem keres valami sokat. Én 16 évesen ott hagytam a sulit, hogy besegítsek a családi kasszába, de a pénzből ígyis épphogy csak kijöttünk, félretenni, a suliba visszamenni, tanfolyamot fizetni így csak álom számomra. Viszont bejött egy lehetőség, amivel nagyon jól lehet keresni. A büszkeségem félretéve úgy döntöttem, belevágok az erotikus masszázs munkába ( olvasgattam a témában, van ismerős is, aki ebben jártas, tehát ezen résszel tisztában vagyok . ) Természetesen nem erre alapozom az életem, viszont a pénz miatt megéri csinálni pár évig. Akkor tudok menni nyelvtanfolyamra, letehetem az érettségit, és egy piacképes szakmát is. Viszont azt nem tudom, mennyire tünne e fel a szüleimnek, vagy derülne ki előbb utóbb, hogy én ebből fogok élni hamarosan. Apám mondjuk elég laza ember, de nem tudom, mit szólna hozzá, hogy a saját lányának pont ez a munkája? Anyám ilyen téren , biztosra veszem, hogy kiakadna, vele ezt képtelenség nyugodtan megbeszélni. Szerintetek jobb, ha inkább titkolom?

2018. nov. 17. 19:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jobb ha anyukádnak nem mondod el. Csodállak, amiért a helyzet ellenére sem adtad fel! Sok szerencsét kívánok.
2018. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem se mondd el egyikőjüknek sem.
2018. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Ebben a helyzeteben en sem mondanam el..
2018. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megerősítettetek abban, hogy nem jó ötlet ezt elmondani.
2018. nov. 17. 20:36
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen megértelek, tisztelem az erödet, a kitartásodat! Szerintem se mondd el. Inkább találj ki valami fedösztorit.

Sok sikert!

2018. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Én is megértelek. Ne mondd el. Tegyél félre a tudtuk nélkül, egyrészt a terveidhez, másrészt, hogy ne legyen feltűnő.

Sok sikert!

2018. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Eszedbe se jusson elmondani. Nem csak a szüleidnek, senkinek sem. Se barátnő, senki, később visszaélhetnek vele. Ha úgy érzed beszélned kell róla, beszélj itt az oldalon.

Egyre figyelj, már ha belevágsz, ésszel csináld. Tegyél annyit félre, amennyit csak bírsz!

2018. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%

Hát nincs mit fényezni ezen: k*rvának mész tanulni. Szerintem egy normális szülőnek se tetszene, hogy a lányuk ilyen alja munkát végez. Ne haragudj, de hülyeség amibe beleakarsz vágni. Ez egy sötét folt lesz az eletetben örökre, ha belevagsz. Ha lesz gyereked, akkor pedig előle is titkolnod kell majd. Viszont egyszer minden titok kiderül, szóval ez nehéz feladat lenne. Ezt a szakmát okkal nézik le az emberek. Nem méltó egy lányhoz se. Más megoldást kéne keresned.

Érettségire egyedül is fel tudsz készülni. Rengeteg oktató anyag van már az interneten. Csak szorgalom kell hozzá.

2018. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
ne drogozz, ne menj bele kétes szitukba, stb és mint feljebb írták, tegyél félre.
2018. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Inkább menj ki Ausztriába mosogatni, az legalább tisztességes munka. Nem tudom, akarsz-e párkapcsolatot még valaha, de a normális értékrendű fiúk 99%-ától elvágod magad ezzel.
2018. nov. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!