Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, hogy vagyok nekik?

Mama2016 kérdése:

Természetes, hogy vagyok nekik?

Figyelt kérdés
Szülinapomon senki sem tett semmit.... azon kívül, hogy elmondták Boldog szülinapot. Semmit sem tettek. Sem ebéd vagy program, vagy egy szál virág vagy valami. Ha nekik van én mindíg szervezek valamit, sütök főzök stb..... A legjobban az fáj, hogy van egy kislányom és senki még csak egy szál virágot sem adott, hogy lássa anya nem robot. Úgy érzem mindenkinek csak elvárása van.
2018. nov. 18. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Boldog szülinapot! :)

Tudnak főzni a többiek egyáltalán? Mert ha mindig te főzöl, talán el se tudják képzelni magukról, hogy ők főzzenek neked.

Mindenesetre mondd el nekik, hogy rosszul esett. Majd elszégyellik magukat, és ha csak utólag is, valamit csak kitalálnak.

2018. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Sajnalom, hogy ez tortent veled.. arra lennek kivancsi, hogy megtanitottad e esetleg nekik hogy hogyan kell szulinapon es nevnapon viselkedni. Hogyan kell megunnepelni valakit? Engem sose tanitottak erre, egy par evig nagyon nehezen ment, hogyan kell keszulni valaki szulinapjara, nevnapjara, ma mar magamtol megy, de meg kellett tanulni. Sokszor ha az ember kap valamit az termeszetes es vissza mar nem adja. Ezt a kamasz, fiatal felnott korban erdemes konkretan tanitani szerintem. Ez utan az eset utan en elbeszelgetnek mindenkivel hogy ez milyen rosszul esett es hogy gondolkozzanak el. Bevonni mindenkit egy kovetkezo szulinap keszulodeseibe...


Nem hiszem, hogy abbol fakad a dolog, hogy meg akartak bantani teged, vagy direkt nem ajandekoztak meg. Biztosan megbecsulnek es szeretnek, egyszeruen csak nem keszultek fel.

2018. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Igen, lehet, hogy természetes, sajnos. Vannak, akik csak a hiányt észlelik. Nekem gyerekkoromban elment az Édes- és nagyon fáj ezeket olvasnom, amikor szidják, nem becsülik meg az anyát (nem arra gondolok, ha gonosz és méltatlan az anya- ami egyébként nagyon ritka, hanem mikor ez figyelmetlenségből fakad). Évekig próbáltam meghálálni édesanyámnak, hogy vagyok, hogy szeretettel nevelt, amíg tudott - úgy, hogy elhagyatott nénikkel beszélgettem, segítettem. Bár életkorban biztos nem a gyereked lehetnék, mégis engedd meg, hogy megköszönjem, virágokkal, hogy Te létezel. Japánban a cseresznyevirágzás ünnep! és ilyen szép tud lenni:

[link]

2018. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy egyedül. Tavaly este 10-kor jutott eszembe nekem is, jê- szülinapom van. Ittam még 1 sört, utána lefeküdtem.
2018. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! Én tavaly is egyedül ünnepeltem. Azóta őszintén szólva szar.k a kedves családtagokéra.
2018. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot! Én is beleestem ebbe a csapdába. A párom egy háztartási robot volt. Aztán egy nap hazaértem és semmi, de semmi nem volt otthon. Se most, se főzve, rend se volt. Egy atomvillanás volt a lakás.


Párom a szobában a tükör előtt próbálgatott kismillió ruhàt, mert bizony Libéria éves költségvetését hagyta a plázába. Aztán felöltözve kisminkelve ellibbent a barátnőivel nyeherészni valahova.


Mire hazaért este, már megfőztem, kitakarítottam rendet raktunk a gyerekekkel. Nagy tanulság volt.


A kérdésedre a válasz igen, természetes. Én is annak vettem, de tanultam az esetből.

2018. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!