Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le? Illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le? Illetve milyen következményekkel járna részetekről?

Figyelt kérdés

Ha a férjetek/párotok majmolná a főnökeit.(házaspár)

Bizalmasai lennének, otthoni, párkapcsolati dolgokat osztana meg velük. Ebbe beletartozik a párkapcsolati probléma is. Szinte minden apró kis mozzanatotokról tudnának, a közelmúltban bekövetkezett vetélésetekről is. Eközben a párotokat uszítanák, csak a hibát látnák meg bennetek. Ettől a kapcsolat fokozatosan mérgesedne el köztetek. Hiába ülnétek le beszélni a parotokkal nem segítene, szerintem így van rendjén. 2 gyerekkel otthon várnátok minden este, de késve érkezne 5-ből 4-szer, mert velük volt, beszélgettek, üdítőztek. Tartana ez 2 éve, de csak nemrég szereztél volna tudomást az előbb említett dolgokról. A megcsalás kérdése nem vetődne fel bennetek, mert ok nem lenne rá, és fixen mindig ott lenne, ahol mondja.


2018. nov. 21. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról lehet szó, hogy szeret rád panaszkodni a kedves párod, ekéz a hátad mögött, és ebben partner a házaspár. De alapvetően nem ők hibásak, hanem a párod. Ő marad inkább bent, ahelyett, hogy haza menne, és ő keresi benned a rosszat.
2018. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem ezt jelenti majmolni valakit.
2018. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férj... Lehet igazad van,de megbántam mindent!!! A második gyerek utan más lett a feleségem! Zárkózott. Nem járunk nagyon sehova, max 2 hetente! Nekem kell a felnőtt társaság, Ő meg korán alszik. 10-ig ritkán van fent. Megígértem, hogy segítek neki mindenben, és többet nem beszélek a gondjainkról, sem róla, de nem akar vissza jönni. Elment a gyerekeinkkel a lakásába lakni. (Ki volt adva albérletbe). Aztmondta, ha felmondok es keresek másik állást visszajön, és beszélgetünk....... De én szeretem a munkámat. Tényleg áruló lennék? Ennyire csak nem drasztikus a helyzet??!!
2018. nov. 21. 11:20
 4/20 A kérdező kommentje:
Mentségemre legyen, hogy nagyon szeretem!!! De befolyásolható vagyok. A fonokeim régről ismerik a feleségemet, es sosem szimpatizaltak vele. Teljesen belefurtak az agyamba magukat :(. En is csak a rosszat kerestem benne.. Beláttam a hibáimat. Nagyon elvakult voltam. De ezért mondjak fel? A főnokeimnek megmondtam, hogy ezentúl nincs semmibe beleszólásuk. Nem elég ez?
2018. nov. 21. 11:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem elég.

Szerinted a feleségednek nem kell felnőtt társaság? Neki elég annyi, hogy reggeltől estig a négy fal között van?

Szerinted te hibátlan vagy? Téged nem lehetett volna kibeszélni?

Ember, a vetélése számára tragédia, neked pletyka téma, és ahelyett, hogy támogatod, amíg kiheveri, magára hagyod teljesen.

Teljesen jogos, hogy elköltözött, és ha van egy pici esze, akkor sose fogad vissza egy olyan érzéketlen, önző faxt, aki még csak nem is érti, hogy mi ezzel a probléma.


1. Vagyok

Szívem szerint azt írtam volna, hogy költözzön el, és válás. De kisbabás anyának az ember ilyennel nem dobàlózik. De örülök, hogy egy határozott, tökös csaj a feleséged, és megtette. Puszilom.

2018. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemelted, hogy a feleséged elhagyjon ezért. Gusztustalan hányadék dolog volt tőled, ilyen "társat" még az ellenségemnek se kívánnék.
2018. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáh, hogy privát dokgaitokat kiteregetted olyanoknak, akiknek semmi közük hozzá. Könyörgött, az a MUNKAHELYED! Viselkedj is úgy, ahogy egy munkahelyen kell! Ne úgy vágódj be a főnöknél, hogy kiteregeted az otthoni szennyest, hanem dolgozz akkor úgy hogy megbecsüljön.

Semmk keresnivalója a magánéletnek a munkahelyen!

Sose fogom megérteni, felnőtt emberek, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek.


Exem a volt csajainak teregette ki ugyanígy. El is szállt a bizalmam, gondolom a feleséged sem tud megbízni benned.


Kicsit ülj le és gondolkodj el ezeken. Én megértem a nőt.


30N

2018. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. A leírás alapján te elhanyagoltad a feleségedet, mint nőt és kibeszélted a munkahelyeden.


Ha vissza akarod szerezni, akkor bocsánatot kell kérned, munkahelyet kell váltanod és a továbbiakban felnőtt emberi lényként kezelned őt.


Akkor esetleg (kiemelem: ESETLEG) még menthető a házasság. Jelenleg úgy megrendült benned a bizalma, hogy látni sem akar.


Szóval ez a recept, kérdező. Keserű lesz, de más megoldás nem nagyon van.

2018. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, #8 voltam, azt nem írtam le, milyen következményekkel járna ez részemről. :D


Konkrét tapasztalattal tudok neked szolgálni: Exem mindig a barátnőivel beszélte meg a párkapcsolati gondjainkat, aztán meg nekem hőbörgött, hogy hát őt KIBESZÉLIK a barátnői, mert az egyiknek mondta csak el a legbizalmasabb titkainkat, nem akarta az összesnek.


Rövidesen szakítottam vele, mert aki ilyen szinten infantilis, hogy a párjával való problémáit nem a párjával hanem a pletykás barátnőivel beszéli meg, az nem alkalmas párkapcsolatra, főleg nem házasságra. Konfliktuskezelés 0.


Undorodtam ettől a viselkedéstől. Főleg, mert nem vagyok olyan, akivel ne lehetne leülni megbeszélni a problémákat. (az, hogy később még nekem panaszkodott, hogy hát őt kibeszélik, már csak hab volt a tortán)

2018. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De a fonokeim a barátaim is. Értem, hogy panaszkodni nem szabad, de a problémáimat kinek mondjam el, ha nem nekik? Ők ezt megértik, elfogadnak, támogatnak. A feleségemet vissza szeretném kapni nagyon!! De neki is tennie kell majd ezért, nem lehet mindig házsártos. Nem igazam van??
2018. nov. 21. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!