Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Kinek mi a véleménye...

Szülők! Kinek mi a véleménye arról hogy egy tinilányt mikor lehet engedni a barátjával aludni? Kor? Mennyi ideje legyenek együtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
13 14 évesen ne szexeljen a lányom. 15 évesen sem örülnék neki, de ha őszinte nyílt a kapcsolat és érett felfogású a lány, én engedném. Semmi értelem, hogy esetleg egy parkban dugjanak, hazudozzon, ne védekezzen stb..
2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
mennyire tini? nem mind1 hogy 14éves vagy 17...
2010. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
én 17 vagyon és nem engednek
2010. jún. 26. 20:26
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd a fenébe, igértesd meg velük, hogy ha elmúltál 18 azt csinálsz majd amit akarsz, addig meg kibirod, szexelni nappal is lehet.
2010. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy nem tartanak igényt az engedélyedre.Megteszik a nélkül is.

Egyébként akkor, ha maximálisan felvilágosult, felelősségteljes,ismeri a védekezés módjait. És ha tudja, hogy nem kell feltétlenül megtörténnie két szerelmes között "annak". Tölthetnek romantikus estét beszélgetéssel, filmnézéssel, csillagszámolással...De hát ehhez türelem kell. Régen én a mikulásra kapott egyetlen narancsot csak karácsonykor bontottam meg. Ma meg mindent, azonnal.

2010. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
mondok jobbat, 18 vagyok és a barátommal két éve vagyunk együtt, mégse engednek ;) :(
2010. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ehhez ismerned kell a lanyod szemelyiseget, a fiut is valamennyire, ha van ra lehetoseg. Az nem eleg, hogy x eves. Mindenki mas. Van, aki 17 evesen komolyabb egyes 30 eveseknel. Szoval nem lehet erre igy valaszolni. Epp azert nehez a lanyos anyaknak ilyen korban, mert erre nincs valasz es ez meg mindig nagyreszt a szulo felelossege, hisz a gyerek fiatalkoru. Ha 15 evesen egy lany terhes lesz, a szulo is tehet rola - legalabbis ez lesz a kozvelekedes egy ilyen esetrol. En orulok, hogy fiam van, mert azert ez lanyos anyanak nehezebb dolog. Nagyon sok szempontot kell figyelembe venned, nem csak a kort. Lehet, hogy egyesek azt mondjak, hogy engedd, de ha hibat kovet el, olyan sulyos lehet, hogy az egesz eletere kihathat (pl. egy abortusz borzaszto, kevesek szamara feldolgozhato).
2010. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
43%
Én az első szerelmemmel 15 évesen ismerkedtem meg és 2 évig nem is szexeltünk.De azért együtt szerettünk volna aludni,ezért volt,hogy azt mondtam,hogy buliba megyek,én meg persze a barátomnál aludtam.Aztán 16,5 éves voltam amikor mondtam anyukámnak,hogy nyugodjon meg nagyon jól nevelt,nem csinálok semmi rosszat,de szeretném,ha nálunk aludhatna a barátom.Azzal indokoltam,hogy mégis jobb,ha otthon vagyok a másik szobában.:)
2010. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engednek, akkor tudod mi van...

De azt kérdezted, hogy konkrétan miért, valami komoly okkal elö tudnak állni?

Nem értem ezeket a szülöket, az ilyenböl csak hazugságok lesznek, utána meg nem értik, miért hazudik a gyerek.

2010. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, hogy ma ez a divat, de szerintem a szex nem valami gyerekeknek való játékmaci. Nem mondanék olyat, hogy engedem vagy tiltom, de úgy kormányoznám, hogy 18, 20, 22 évesen legyen az első alkalom. Persze attól is függ, hogy mennyire komoly a társa, a kapcsolat igazi -e, szívbéli, vagy a szív összetévesztődik a szexuális érzeményekkel...
2010. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!