Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne az a "normális",...

Miért lenne az a "normális", hogy olyan családtagokkal ünnepeljünk együtt, akikkel ki nem állhatjuk egymást?

Figyelt kérdés

Az egyik közeli rokonom mindig megró minket és mindenkinek azt hangoztatja, hogy mi milyen szörnyűek vagyunk, hogy soha nem ünneplünk meg vele semmit (névnapok, születésnapok, ünnepek). Ez igaz is, mert elsőként ő volt az aki kifejtette, hogy milyen szinten gyűlöl és megtagad minket. Ezek után rákérdeztem, hogy mégis minek ünnepelnénk mi együtt, mire azt a választ kaptam, hogy "Mert ez a normális!".


Az egészben az a legszebb, hogy az ismerősök közül páran még neki adnak igazat, hogy ilyenkor félre kellene tennünk az ellentéteket, mert szegény teljesen egyedül van. Persze ezek az emberek sem akarnak vele ünnepelni, de ugye kibicnek...


Tényleg mi vagyunk a gonoszok amiért nem akarunk olyan emberrel együtt ünnepelni aki szívből utál minket és mi sem szeretjük őt?


2018. dec. 1. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igazatok van. Kinek hiányzik az idegbaj még az ünnep alkalmából? ?
2018. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet megbeszélni a helyzetet és ő sem kompromisszumkész, akkor teljesen igazatok van.
2018. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem normális valószínűleg ezt mások is látják. Ne aggódj miatta. Nem kell vele ünnepelned egyáltalán. Nem vagy gonosz :D
2018. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az illik miatt az emberek 80 % benne ül a fosban és játssza a színház családot miközben a kapát vágná a rokona fejébe.. Engem megszóltak falubéli ezer éve nem látott vénségek h miért nem keresem apám hálátlan dög vagyok,elmagyaráztam h molesztált. Erre azt kérdeztek ezek a nyomik h és? ő Az apám ez a kötelességem h látogassam tiszteljem,ez nem akkora dolog :O Na akkor mondtam meg a nyanyáknak h el ellehet húzni az ítélkezéssel meg a környékemről a leskelődéssel. Sajnos az ilyen vénségeseknél még az volt h apu veri anyát tűrni kell hajbókolni és irigyek h ma már nem kell tűrni.. De számomra undorító h nők nem akkora dolognak tárják a nők erőszakolását sőt a gyerekek molesztálását sem ,és nagyon sok idős igy van ezekkel megvert megcsalt a kislányhoz ért,kit érdekel ő az úr... Ezért utálom a nyugdíjasokat sajnos mert ezt tapasztaltam 90 % átol.
2018. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad van!

Én is hasonló helyzetben vagyok a férjem családjában. Egy emberrel megvetjük egymást (én azért mert ő olyan velem), többiekkel meg "jóban" vagyok (felszínes külvilágnak mutatott jó kapcsolat), hát hogy nézne ki, hogy az idióta családtag miatt velük sem találkoznék...

Pedig egyátalán nincsen rám igényük szívük szerint a többieknek sem, csak fenn van tartva a látszat a férjem miatt. Az utóbbi 4 hónapban kb 3szor láttam őket. Kötelező családi program volt. Ünneplések. Oda muszáj volt meghívniuk.

2018. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!