Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsajtanatok annak aki...

Ti megbocsajtanatok annak aki a drog miatt az éjszaka közepén otthon hagy egyedül és azt mondja elmegy kocsikazni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit kifejthetnéd ezt bővebben... Kicsoda az illető neked? Mi az, hogy a drog miatt megy el kocsikázni éjjel? :O
2018. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom újabb fikció, a kérdező csak fujjolást akar hallani.
2018. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 szántóvető ***** válasza:
15%
mit kéne megbocsátani?talán rágerjedtél de helyetted inkább a kocsin a gázt nyomkodta?
2018. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de nem is lennék olyannal aki drogozik, úgyhogy edd meg szépen amit főztél. Gondolom te is tolod a cuccot.
2018. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Csak én nem vágom, hogy ki a drogos a sztoriban?
2018. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha együtt vagy egy drogossal ne csodálkozz mindenki egye meg amit főzött.ha te ezt valasztottad.
2018. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

Magyarra fordítva: hazajött és ismét ott talált bedrogozva. (Talán nem is voltál egyedül?!)

Nem akart megverni egy nőt mivel úriember, ezért inkább elment autózni, hogy kiszellőztesse a fejt és megnyugodjon.

2018. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem bocsátanám meg neki, hanem gyorsan ketté választanám az útjainkat.
2018. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Mi van, ha a kérdező a 13 éves gyerek, a drogos pedig az anya vagy az apa? Akkor hogy tudná ott hagyni?
2018. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Amikor először olvastam a kérdést én is gyereknek képzeltem a kérdezőt és a drogost képzeltem felnőttnek. A válaszolók többsége viszont két felnőtt embert vél felfedezni és én is ezt tartom valószínűbbnek. Szerintem egy gyerek inkább megírta volna, hogy ő kiskorú és valakije elment drogozni (illetve "kocsikázni"). Ezt vélve írtam a válaszomat.
2018. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!