Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tenyleg veletlen felejte...

Vajon tenyleg veletlen felejtenek el engem mindig?

Figyelt kérdés

Szuletesnapok, nevnapok stb.. mindig mindenki szuletesnapjan egyutt eszik a csalad a szulinapos tortat kap es aprosagokat veszunk neki.

Ha en vagyok a szulinapos kb mar 5 eve mindig azf mondjak, hogy majd utolag felkoszontenek meg lesz kozos csaladi ebed stb..

Aztan valahog, mindig elfelejtik, legalabb 5 eve egy tortat nem kaptam de sokszor egy szobeli koszontest is max utolag 1 2 nappal.

Mind felnottek vagyunk, van munkahelyunk.

Ez csak ig, jon ki szerintetek vagy egyszeruen tojnak ram?

28/n



2018. dec. 2. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez engem is bosszantana, szerintem finoman kérdezz rá, vagy ezek után te se köszöntsd őket. Lehet akkor észbe kapnának.
2018. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok rakerdezni ha maguktol nem erik fel esszel en nem fogok rajuk szolni
2018. dec. 2. 12:19
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én egy vidéki tahó vagyok és rá kérdeznék. Szép szelíden.
2018. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem foglalkoznék ezzel, azt köszöntenek fel, akit akarnak. Persze több szülinapozáson engem nem látnának.
2018. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van . Még költözés miatt is van családi ebed(tortával!!!!), engem szülinapom után 2nappal 3 puszival felköszöntenek..
2018. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok lemaradt

Ez ment így évekig hogy én végig ültem mindenki szülinapját névnapját stb meg nekem semmi. Úgy h én kijelentettem hogy csak karácsonykor vagyok hajlandó családi rendezvényen reszt venni . Azóta enis így köszöntök mindenkit 3 puszi és szia.

Kellemetlen mindig törtem a fejem üres kézzel nem lehet menni hogy minek örülne a másik aztán nem is az h én vissza nem kapok semmit mert nem erdekel de 1 tábla csokiba nem hal bele senki

2018. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy reagáltam le, hogy megkérdezték miért nem megyek köszönteni, közöltem hogy ballagásra megyek.

- Ballagásra? De hát október van.

- Tudom ezért elballagok a Campóna Tropicariumba. Ahol nincsenek ilyen sötétek.

2018. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekik van facebookjuk, ami figyelmezteti az ismerősöket, hogy te ennek a majomnak most lesz a születésnapja, tudom hogy rühelled, de köszöntsd már fel.
2018. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igy van! Ha annyira pofatlanok hogy engem elfelejtenenek biztos hogy en se tornem magam miattuk. Igaz nem az ajandekokrol szol de ha mindenki kap egy tortat akkor mar teged se felejtsenek ki. Kulonben en sem mennek el es nem is vennek senkinek semmit, aki felkoszont azt en is majd 2-3 nappal utana aki nem azt meg nem.
2018. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én azokat is fel szoktam köszönteni akiket nem is szeretek, tudom az összes dátumot. Kivéve a férjem névnapját mert karácsonykor van valamikor és teljesen kimegy a fejemből, pedig őt szeretem a legjobban.

Nem lehet hogy valami más ünnep/esemény miatt felejtik el?

2018. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!