Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinált ilyet a felesége...

Miért csinált ilyet a feleségem? Az összes itthon tartott spórolt pénzünket betette a saját számlájára aznap, amikor megszűnt a munkahelyem.

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztem mosolyogva közölte, aznap kiveszi, ahogy találok munkát. Soha nem volt köztünk ilyen probléma, amíg jól kerestem. Papírom persze semmiről nincs, mert megbíztam benne. Ennek két hónapja, a lakás az övé nem nagyon ugrálhatok.
2008. nov. 6. 15:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem tisztel eléggé. Érd el, hogy tiszteljen ( nem arra gondolok, hogy pl verd meg :D).


Aztán szerezz munkát, hogy visszakapd a pénzt.

Ha ez megvan biztosítsd be magad te is, és ezentúl figyelj jobban oda, legyél gyanakvóbb, és soha ne bízz meg a feleségedben 100%-ig.


De lehet, csak azt akartam, hogy ne legyen az veled is mint sok más emberrel, hogy pl. kirúgják aztán otthon van nem dolgozik csak fekszik, a pénzt meg elveri, játékgépezik stb stb. Vagy kitudja mire gondolt, azért sok szerencsét szerintem itt még akkora nagy baj nincs. Találj munkát és kérd vissza a részed.

2008. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
És esetleg fenyegetőzz majd azzal is, hogy elhagyod :D legalább meglátod, mit reagál.
2008. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Azt tanácsolom, hogy egy ideig várj. Abban a pillanatban, ahogy lesz melód, és kiveszi a pénzt, azonnal tedd be a te számládra, és a fizetésed soha többé ne add haza teljesen. Ajd neki egy x összeget a háztartásra rezsire miegymás, a többit tartsd magadnál. Ezzel meg lehet tanítani a tisztességes viselkedése. Milyen rohadt magatartás már, hogy ha vki elveszti a munkahelyét, rögtön menekítik előle a pénzt, mert a munkanélküliség biztos alkoholizmussal meg játéggépezéssel jár együtt :S:S:S

Viszont a legjobb volna, ha megkérdeznéd, hogy ezt mégis hogy gondolta. Ha nem vagy hajlamos se a pénzszórásra/ivásra stb. akkor nem értem a dolgot, és semmi logikus magyarázatot nem találok.

2008. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Én is egyből arra gondoltam, hogy azért csinálta, hogy ne vesszél el, ne akkor kezd el munkát keresni, amikor már nincs egy árva krajcárotok se. Az utolsó mondatod arra enged következtetni, hogy megfordult a fejedben, hogy elhagyjad, nyilván nem ezért...

Üdv.

2008. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem azert hogy nehogy elherdald a penzt!

Igen jo ember lehetsz hallod e ha a feleseged megcsinalta ezt!

Keress munkat, es akkor minden rendben lesz megint!

Minden jot, igen tetszett a kerdesed!

2008. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egy szavam sem lenne, ha úgy érezném, hogy rám vigyáz, de én most úgy érzem a pénzre vigyáz - amúgy feleslegesen, mert a cigin kívül semmi más szenvedélyem nincs. Mindenünk megvan amúgy, de nagyon megalázó így élni, hogy reggel átmolyolom a ruháim zsebeit, hogy tudok-e egy kávét inni.
2008. nov. 6. 17:44
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Bocsánat,hogy ezt mondom,de én a te helyedben úgy elverném,hogy egy hétig ülni se tudjon.
2008. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Valamennyire egyetértek az előttem szólóval, hogy verd meg. De azért ne durván, mondjuk egy pofon vagy hasonló. ( én vagyok az első válaszoló, aki azt írta h nem tisztel téged.) Mindenképpen el kellene érned, hogy vegyen vissza magából. Ez nem normális, hogy egy kávéra valót nem hagyott neked. Nem tudom mire vélni.
2008. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Miért van egyáltalán otthon a spórolt pénz? Nem bíztok a bankokban? Pedig ott még ha lekötöd némi kamatot is kaptatok volna rá, és most nem lenne min rágódni!


Miért kell a reggeli kávézáshoz pénz? A kocsmában kávézol? Akkor érthető a feleséged reakciója.

Én bevásárolok egy hónapra mindent ami kell, aztán már csak le kell venni a polcról. A kávét is magam főzöm, olcsóbb is, jobb is, és nem kell reggelente aprót keresgélnem.

2008. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Arra még nem gondoltál, hogy a munkahelyén van pl. kávéautomata? És nem csak reggel iszik, hanem napközben is, most vigye el magával a kistermoszt a céghez? :DD = márha egyéltalán a feleséges főz neki, vagy vesz otthonra kávét - az ő pénzéből.)
2008. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!