Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm jogosan várná el,...

A sógornőm jogosan várná el, hogy kifizessük a lánya tönkrement telefonját?

Figyelt kérdés

Mielőtt átjöttek, direkt figyelmeztettük őket, hogy kütyüket vagy ne hozzanak vagy olyan biztonságos helyen hagyják, hogy a legkisebb fiunk ne férjen hozzá, mert mindent szétszerel, szétszed. Ők azt mondták, hogy persze, megértették. Mikor megérkeztek, akkor is a lelkükre kötöttem, hogy okos cuccokat biztonságos helyen tartani, mert a szerelőnk igen kreatív. Azt hittem, tényleg minden rendben lesz. A vacsora végén viszont a lányuk elkezdett dühöngeni, hogy a fiunk tönkretette a telefonját, amit a mosdóban hagyott... A sógornőm meg most elvárná, hogy kifizessük nekik a kárt (kb 180000Ft). Én nem érzem jogosnak ezt, de a férjem családja húzgálja a száját és az anyósom is telefonált, hogy ugye csak valami félreértés, hogy nem fizetünk.


Ilyen esetben mégis mit kellene tennünk?


2018. dec. 8. 13:36
 41/99 anonim ***** válasza:
66%
"Több figyelmet igényel, ergo egy pillanatra se venne róla le a szemét egy épeszű ember." Nyilván nem volt dolgod autistával. Nekem igen. Nem kell őket állandó jelleggel őrizni. Nem kell őket kvázi bebörtönözni csak mert ez így kényelmes. Tudod mi kell egy autistának? Napi rutin, és hogy hagyják békén. Akkor nincs baj.
2018. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem felesben kellene fizetnetek.
2018. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
76%
Ebben az esetben nem. Autista gyerekről van szó, ti felállítottátok a szabályokat, amit ő telibesz*rt.
2018. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
85%

- Vigyázz jön a kanyar!

-Oké.

-Vigyázz jön a kanyar!

-Értem!

CSATT!!

-MÉÉ NEM SZÓTÁ HOGY JÖN A KARNYAR!?

2018. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
16%

Ha ilyen a gyerek,akkor nem lehet soha felügyelet nélkül hagynpd, mert

önveszélyes is./hajcsatt konnektornba

stb./

2018. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
84%
Egek.. miért lenne önveszélyes? Az emberek nagyon el vannak tévedve az autistákkal kapcsolatban. Amúgy meg: Banándugó. Nem-autista gyerek mellett is elkel.
2018. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
84%
A párodnak kéne az anyját leállítani, hogy egész nyugodtan kussolhat, ti szóltatok, a kiscsaj meg leszarta. Ő baja.
2018. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
75%
Semmifélekepp nem fizetnék! Le lehet pontozni, de én is mindig szólok, ha valaki jön, h telora vigyázni. Nem all szandekomban egesz este a masik cuccaira figyelni. Nyilvan nem rongal szandekosan a gyerekem, de őszintén meddig tart felvenni es leejteni a jarolapra?
2018. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
75%

Autista és autista között ég és föld a különbség és ha egy anya is képes saját magát felemelni, míg a másik autista gyereket nevelőt leszólja, az rohadjon meg úgy, ahogy van.

Nem, nem fizetnék, sőt, én nem is követelném tőled.

2018. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
28%

És ha mondjuk barátokhoz megy vendégségbe a gyerek, dugják el az összes elektronikai cuccokat, nehogy szétszerelje?

Jobban kellett volna vigyáznotok rá, mit csinál, de a lány is odafigyelhetett volna a telefonjára.

Szerintem a felét azért illene kifizetni, és elnézést kérni.

2018. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!