Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb, legroszabb, legvicces...

Legjobb, legroszabb, legviccesebb csalàdi karàcsonyi sztoritok?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legjobb, legrosszabb, legviccesebb,esetleg legfurább, legérdekesebb sztori, ami a családi karácsonykor történt veletek?
2018. dec. 10. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Legjobb karácsonyi sztori: mikor 10 évesen megkaptam életem első hörcsögét. Akkor még nem sejtettem, hogy ez lesz életem egyik nagy lépése. Azóta 12 év telt el, mára már a Hörcsögmentés Alapítvány egyik munkatársa vagyok, illetve tanácsadásokat tartok. :) Mások szemében talán nem "nagy cucc", de nekem az életem részévé váltak ezek az állatok, és ezért nagyon hálás vagyok a szüleimnek.


Legrosszabb karácsonyi sztori: pár éve 23-án este mézeskalácsot sütöttem. Úgy bezabáltam belőle, hogy másnap egy falatot sem bírtam enni semmiből, egész nap rosszul voltam. Pedig sok fogásos karácsonyi vacsora volt... Nagyon fájt érte a szívem. 😅


Legviccesebb karácsonyi sztori: 2 éve Monopolyt kapott a család. Több órán keresztül játszottuk, és rengeteget nevettünk közben. Azon az estén több aranyköpés is született, amit azóta emlegetünk. 😀

2018. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Megsütöttem a krémesemet,szépen beraktam magam mellé.. Elindultam videkre szülőkhöz,egy kisebb településen egy szarvas kijótt,én satu fékeztem,krémes ezerfelé. Kutyánk öreg roti boldog volt ő kapta ami meg maradt. Következő karácsonykor kuktáztam és rosszul vettem le a szelepet hát a plafonra került.. Nem volt épp jo de utána jot röhögtünk.
2018. dec. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekkoromban mindig kimenekultem havat lapatolni (akkoriban meg minden evben voltak feher karacsonyok). Utaltam a ketszinu karacsonyi vendegeskedest, hogy az egesz evben szidott es hatuk mogott kibeszelt nagyszulokkel es egyeb rokonokkal jopofizunk az unnepek alatt.
2018. dec. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Legjobb(ak) - pedig nem is nagy szám, de anyummal töltöttük teljesen csendesen. Előtte nem jöttünk ki jól, velem azévben szakítottak, padlón voltam, de az a Karácsony nagyon nyugis, laza, vicces volt és megint megtaláltuk a közös hangot.

Illetve rákövetkező Karácsonyt már a mostani férjem szüleinél töltöttem, külföldön. Az is egy nagyon relaxáló, nyugis Karácsony volt és a legjobbak között tartom számon.


Legrosszabb - 8 éve mikor meghalt apum Karácsony előtt. :(

2018. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

A legviccesebb tavaly volt amikor sajnos október végén kitörtem elől a fogaimat és pont az implantálás karácsony előttre esett és addig csak egy kivehetős kis fogam volt.

24.-én mindig a mamámnál kezdjük, vacsora van és együtt a nagy család.

Annyira magyaráztam valamit hogy beszéd közben kiesett a számból a fogam és pattogott a földön alig tudtam elkapni. :D


Rossz szerencsére nincs.

2018. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb nincs mert mindegyik ugyanolyan jó. :)

(utolsó voltam csak lemaradt :D)

2018. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig szerettem a karácsonyt. De legjobb mióta megszülettek a gyerekek. Annyira várják 😊

legviccesebb amikor még otthon laktam és volt benti macska. Egyik évben valahogy 3x eldőlt miatta a fa. Se előtte se utana években nem volt ilyen.

Legrosszabb mikor meghalt mamám ősszel. Mindig 25 én mentünk hozzá, imádtam. Azt a napot akkor végig sírtam annyira hiányzott.

2018. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Amikor végre felkoszontottek engem is,nem csak "karácsony volt". (Dec.24 en van a nevnapom,dec.25 en a szulinapom)Hiaba már felnőtt vagyok..de meg mostse köszönt fel senki..
2018. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

A legrosszabb nekem kèt külön okból, de ugyanarra az évre esett.

Pont 24-ére lettem beteg, annyira, hogy még a rosszullét kedvéért is alig-alig tudtam felkelni az ágyból. Most közönséges leszek: szó szerint egyszerre fostamhánytam négykézláb a szőnyegen, én nem hittem, hogy ilyen létezik. Az ügyeletről meg közölték, hogy 24-én biztos hogy nem jönnek ki, ha akarok menjek be várni 3-4 órát a sorban, amúgy meg vegyek be algoflexet, ez nem ügyeletre való dolog. Úgyhogy se ünnep, se vacsora - pedig abban az évben nálunk volt a naccsaládi röff.

Aztán ugyanaezen évben, másnap, nagymamám tőlünk ment haza, mikor egy barom elütötte. Nem élte túl.

Azóta nálunk nem nagy ünnep a karácsony, inkább emlékezés. Naccsalád már nincs, szétesett az ujjal mutogatás miatt, hogy kit hibáztasson a dolog miatt.


Legjobbat nem tudnék választani úgy általánosságban, inkább mozzanatokat, amire jó emlékezni. Mikor párommal először volt közös fánk a közös otthonban, a családi römizések, mikor egy-egy új receptet próbáltunk ki, ami aztán hagyománnyá vált...

2018. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Legjobb: Olyan nincs, mivel az összes nagyon jó :D

Legroszabb: Amikor karácsony után, január 7.-én meghalt a nagymamánk. Már 2 éve betegeskedett és emiatt a karácsony is olyan ahh volt.

Legviccesebb: Passz. Sok van :D

2018. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!