Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha sírok az esküvöm...

Nagyon gáz ha sírok az esküvömön? Nagyon érzékeny típus vagyok.! Ti sírtatok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 23L
2010. jún. 27. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gaz, csak a sminkedre vigyazz
2010. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne?:)

De hogy is:)

2010. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon pozitív, örömteli dolgok történnek velem (akár egy régen látott ismerőssel történő kellemes találkozás), akkor mindig könnyezem.

Szerintem egyáltalán nem baj. Gondolom, hogy nem a lányságodat siratod, hanem inkább az tesz ennyire boldoggá, hogy végre összekötheted az életedet azzal, akivel szeretitek egymást!


Sok boldogságot!

2010. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
grt
2010. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nagybácsim röhögcsélt. annál tuti nem cikibb...:D
2010. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem én nem sírtam, mivel 12 év együttélés után sikerült házasságot kötnöm. Temperamentum kérdése.

Azok a nők, akik nagyon nőiesek szoktak sírni. (Túl sok benned a női nemi hormon.)

Az én esetemben már azon kellett volna sírni, hogy nem találtam mást.

2010. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi 8 év együtt élés után házasodtunk össze,ahogy az anyakönyv vezető elkezdett beszélni,(személyesen is ismert bennünket,így külön megható volt) azonnal elsírtam magam:)

szerintem nem ciki:D

32/N

2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4 év együttélés után házasodtunk össze. És kicsordult a könnyem, pedig csak a két tanú volt ott, semmi felhajtás. Akkor 3 éves volt a lányunk.

Ha többen lesztek, többen sírtok. Örömszülők, nagyszülők, keresztszülők. Össznépi elérzékenyülés, de ez természetes.

2010. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ha sírsz az esküvődön. Én is olyan vagyok mint te, nagyon érzékeny lelkületű ember. Sírtam én is az esküvőmön, feketével volt kifestve a szemem és feketék lettek tőle a könnyeim, végig folytak az arcomon egészen a szép fehér ruhámig amin fekete folt keletkezett.
2010. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem gáz!=) Praktikai tanács: vízálló sminket készíts/csináltass magadnak, és akkor nem fog elfolyni!;) Egyébként van egy ismerősöm, ő minden esküvőn könnyezik, meghatódik, vendégként is. Ebből kiindulva lehet, hogy több ilyen alkat lesz a násznépben, aki sír, szülők-nagyszülők között sem ritka ez...Nyugi, hiszen ez a TI napotok lesz a Pároddal!

Sok boldogságot!=)

2010. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!