Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek 30...

Szerintetek egy nőnek 30 alatt gáz ha az anyukájával él?

Figyelt kérdés
Mondjuk anyucinak ott van a nagy ház, albérlet meg drága lenne.

2018. dec. 17. 14:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
25-30 között
2018. dec. 17. 14:17
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem gaz csak szokatlan. Ilyenkorra mar csaladot tervez az ember.
2018. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Gáz, ha ennyi idős korára még egy albérletet sem tud felmutatni.

Értem én hogy pénzkidobás, meg minden, de az önállósághoz és a felnőttséghez kell.

Állati kényelmes otthon lakni, olcsó is, de kortól és nemtől függetlenül 16 maradsz otthon.

Amíg a szülők megtehetik és képesek rá, úgy gondoskodnak az otthon élő gyerekről, mintha tényleg gyerek lenne. mindegy hogy 25, 35 vagy 45 éves.

Nálam kizáró ok, ha a pasi otthon él.

Max. akkor fogadnám el ha fél éven belül saját lakást akar venni és addig így spórol, de ha ilyen tervben sincs, akkor kizárt.

Nem kell egy óriásbébi, felnőtt, felelősségtudatos, megbízható férfi kell, de a mamahotelben nem olyanok teremnek.

Tisztelet a kivételnek- ha van ilyen.

2018. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Az alábbi a véleményem, de párszor már lepontoztak érte:

Nem gáz, de erre a legjobb megoldás, ha összejössz egy olyan férfival akivel különlakhatsz. Ketten sokkal olcsóbb minden.

2018. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Én ugyanúgy látom, mint a 3-as. Vannak az ismerősi közegemben, nem is kevesen, akik pl. direkt közeli egyetemre jelentkeztek, hogy otthon tudjanak lakni, pedig szerintem ebben az életkorban már el kellene kezdődnie a leválásnak (előbb nyilván koli, de akkor diploma után legalább egy albérlet nem lesz olyan szokatlan). Hiába mondják, hogy otthon is lehet házimunkát csinálni, meg el lehet járni bevásárolni stb. De az akkor sem ugyanaz, és ezt sokan nem képesek belátni. Az én családom is pl. azon a nézeten van, hogy míg nincs az embernek párja, felesleges külön élnie. Bizonyos szempontból pénzkidobás, igen (főleg azonos városban), ugyanakkor meg egy kor után szerintem a különszoba nyújtotta magánszféránál nagyobbra van igénye egy normális embernek, akár nő, akár férfi.

21/L

2018. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Lemaradt egy kis személyes rész. Nekem tesóm a barátnőjével/menyasszonyával lakott a szüleimnél 1,5 évig. Úgy, hogy előtte 1 évig albérletben laktak, csak nem bírták fizetni... Szerintem ez is gáz, nem csak az, ha egyedülállóként szülővel laksz. Sőt, bizonyos szempontból ez utóbbi még logikusabb is.
2018. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy gáz. Az, hogy otthon él nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy nagy gyerek. 18 évesen érettségi, utánna tovább tanulás. Ha úgy alakul akkor okj és főiskola is. Ha nem városi akkor albérletet, munkát nehezebb találni,esetleg arra spórol, hogy vehessen egy saját lakást. Amúgy ha nem kis lakásról van szó hanem pl 2 generációs nagy házról miért ne élhetnének együtt?
2018. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ciki,senki nem ohajt gyerekszobába menni a párjához.30 as nő meg gondolom nem apáca kivéve ha vmi gogyija van..
2018. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Menjetek már a francba a k-.-.urva gyerekvállalással.

Van aki nő létére még szűz 25 fölött.

Az majd biztos,ha lefekszik valakivel egyből gyereket akar.


NEm gáz,ki a f.-.aszom akar azért fizetni,hogy egy k.drága albérletre elmenjen az éhbérre is evés fizetése,amiért a xart is kidolgozza a k.urva beléből.

És az albérletben a tulajdonos,úgy járkál be a saját bérleményedbe mintha te ott vendég lennél.

Álljon meg a menet,ha én 100+-at fzetek a k-.urva lakásért,akkor fogd be a pof.-.,ád és örülj neki,hogy találtál egy világif.,.aszt,aki kivette a konzervlakásodat.


Nyugodtan élj anyukáddal,attól te még önálló vagy.

Adsz haza pénzt a rezsibe meg a kajába?


Fizeted a telódat meg ilyeneket?

Akkor önálló vagy.


Mindenki aki mást mond vegyen vissza a hétmérföldes pofakapujából.

Nem ott kezdődik az önálló élet hogy


A,a pasikánkhoz költözünk 18.életévünket betöltve


B,a pasink szüleihez megyünk élősködni,mert minden 40 feletti felnőtt nő arra vágyik,hogy egy hülye pichhha a hátrányos helyzetéből beköltözzön a lakásába.


C,egyedül elköltözzön,de hónap végén vízen és kenyéren éljen,de büszkén,magát kihúzva,mert ő egy független,erős individuum.Aki persze hónap végén ismerősöktől kér egy ezrest fizetésig.


D,elköltözik a pasijával közösen albiba,a kapcsolat sz.-ar,de legalább ketten tudják fizetni a belvárosi 20 m2-es házat 250 K-ért.

És büszkék,hogy milyen függetlenek.


Nézzetek már magatokba seheggfejek.

Én is otthon vagyok,dolgozom,a legjobb kajákat ehetem,vitaminokat vehetek,szórakozni mehetek és nem ugat bele a lakás tulaja,hogy kit vihetek haza.

És nem érzem úgy,mintha vendég lennék egy házban ahova beleadom a fizetésem 80%-át.

2018. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző: otthon laksz, és "nem ugathat bele a lakás tulaja kit vihetsz haza". A szüleid talán megengedik hogy fűt-fát hazavigyél? Ha igen, akkor irigyellek.

Nekem konkrétan megmondták hogy haza SENKIT nem vihetek, ha mással akarok lenni, költözzek el.

2018. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!