Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya-lánya programok Budapesten?

Anya-lánya programok Budapesten?

Figyelt kérdés

Anyukámmal szeretnénk Pesten ünnepelni,ez lenne az ajándék egymás számára karácsonyra.😊 Azonban nem tudjuk hova menjünk (nem pestiek vagyunk). Milyen programokat tudnátok mondani? Édesanyám 45/N én 16/L.

Köszönöm előre a válaszokat!



2018. dec. 17. 19:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék,máshol éld ki magad.😊 köszi
2018. dec. 17. 19:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mozi-shopping, autósmozi, bowling (nagyon bírta anyukám ő 47) városnézés a trolibusz tetején éjszaka, gellért hegy (így télen) és még rengeteg lehetőség...:)
2018. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Fürdőbe menjetek!


[link]

2018. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a mozit mondanám, bár nem túl gazdag az idei felhozatal... Hát mekiztek egyet, elmehetnétek az adventi vásárba, esetleg valami ingyenes koncertre, lesz elég sok.
2018. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellátogathattok a megújult Szépművészeti múzeumba.
2018. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Főzőtanfolyam, túra, múzeum,vásár, jégkori, hóemberépítő verseny, salsa est.
2018. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Cyber jump :-)
2018. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy mi érdekel titeket.

Én anyukámmal legutóbb a Zoo Caféban voltam, és nagyon tetszett mindkettőnknek. Ha szeretitek az állatokat, akkor tudom ajánlani.

Ha inkább olyan programra vágytok, ahol nagyobb szerepe van annak, hogy Pesten vagytok, akkor ajánlanám, hogy menjetek el valamelyik fürdőbe, vagy nézzetek meg valamilyen látványosságot.

De szerintem írj le pár konkrétabb dolgot, hogy mik érdekelnének, milyen jellegű programok, és akkor valószínűleg többet is tudunk segíteni :)

2018. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
korcsolyázni,állatkertbe,kirándulni budai hegyekbe.fürdő.
2018. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Swinger?:D na jo nem. :):) szerintem is mozi :)
2018. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!