Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsem és motiváljam?

Hogyan segítsem és motiváljam?

Figyelt kérdés

Testvérem az a típusú ember, akinek van egy célja, törekvő, mindig pozitív gondolkodású, nagyon sok előre lépést tett az életben ahhoz képest ahonnan indult. Ma reggel viszont olyan állapotban láttam mint eddig még sosem, szomorú volt, lehangolt, mivel munkában nagyon nehéz időszakon megy át. Olyan ember is ellene fordult, aki eddig megértette. Mindezt azért, mert ez a bizonyos ember félti az évvégi fizetésemelését. Nem is ez zavarja, hanem hogy kezdi elveszíteni a munkája iránti lelkesedését, kezdi nem látni értelmét.

Lényeg, várok bármilyen olyan tippet amivel tudnék újra lelket önteni belé, segíteni tudnám, hogy újra pozitívan tudjon a dolgokhoz állni, felvegye a kesztyűt és elinduljon. Mit mondhatnék neki, mivel tudnék kedveskedni? Bármilyen ötletet várok.

Légyszi segítsetek, nagyon szeretem és fontos nekem.

Köszönöm, ha írtok. Legyen szép napotok :)



2018. dec. 20. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen munkahelyet ott kell hagyni.
2018. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz segíteni. Neki magának kell észrevennie, hogy ilyen szarjankók mindenhol vannak.
2018. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!