Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paradox helyzet megoldása?

Paradox helyzet megoldása?

Figyelt kérdés

Legszívesebben 28f elköltöznék otthonról ...

De ha elköltözök otthonról akkor többet kell dolgoznom és azt érzem ugyan otthagyok vagyok mert vagy a munkahely stresszel vagy az otthoni személyek.

leginkább nyugalomra vágyok ..

Így ha akkarok 1-2 hónapra feltudok mondani és kitudom magam pihenni meg amit akkarok.

De azt érzem ígyx is úgy is kell kínlódni valamivel hála a szüleimnek...



2018. dec. 20. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell tobbet dolgoznod, mert ha otthon is laksz, illik a csaladi kasszaba adni valamennyi penzt. Ha elkoltozol az a penz alberletre fog menni.
2018. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Gazdaságosabb itthon meg nem én akartam megszületni s azt sem érezném h haszonállat lennék. Ha kérnek adok de magamtól nem fogok nem érezném h bármivel tartoznék sőt.. Én érzem magam hátrányosan h Magyarországra születtem ..
2018. dec. 20. 18:31
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Koccolj le. Mi tart vissza?
2018. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Bérelhetsz szobát is, a lakótársa(i)dhoz is kell valamilyen szinten alkalmazkodni, de ők legalább békén hagynak és nem fognak beleszólni a dolgaidba.
2018. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

"nem én akartam megszületni s azt sem érezném h haszonállat lennék"


Ezzel a mentalitással valóban nem hasonlítasz, egy hasznot termelő állathoz!!

Emberhez meg végképpen nem!

2018. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

28 éves vagy. X éve dolgozol (tegyük fel szereztél diplomát, akkor is legalább öt). Ha ennyire dobbantani akarsz az országból öt év alatt úgy, hogy otthon laksz, nem adsz a családi kasszába, ergo a teljes fizetésed magadra megy, miért is nem voltál képes félretenni annyit hogy mostanra a magad lábára állhass és külföldre költözz? Na ezt kéretik átgondolni, mivel ismeretség nélkül a következő módon megvalósítható a történet: pár évig a beled kidolgozod, hogy összeszedj egy minimális kezdődőkét, amiből már neki lehet indulni (és fedezi a kauciót plusz az első pár hónap bérleti díját és megélhetést amíg nem találsz valamit).

Ha a munka büdös, abban nem tudok segíteni.

2018. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A belementse akkarom kidolgozni nyugodtan szeretnék élni. erre gondoltam hogy ez hátrányos helyzet...
2018. dec. 20. 19:11
 8/25 A kérdező kommentje:
Olyan nagydolog hogy nem a mukába szeretne beledögleni valaki ?
2018. dec. 20. 19:11
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy mondtam: ha büdös a munka, azon sem én, se más nem tud segíteni. Szerinted a pénz melyik fán terem? Vizet, villanyt, gázt, netet ingyen adják? Ja bocs... neked ilyenekkel nem kell foglalkozni, mert majd harminc évesen is mások tartják el a segged. Felfordul a hozzád hasonlóktól a gyomrom.
2018. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem én kértem a létem ebből fakadóan ez nekem is kellemtelenséggel jár.Én csak nyugodtan szeretnék létezni.Te meg dolgozz míg mozogsz a semmiért ..
2018. dec. 20. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!