Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarazzam meg, ha en...

Hogy magyarazzam meg, ha en sem ertem miert teszem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy IPhone XS-t. Eddig mindig régi telefonom volt, nem is szamitottam ra, hogy ilyen meglepetesben lesz reszem. Viszont nem akarom, hogy masok tudjak, mindig lehalkitom munkaban is, elrakom, nem dicsekszem vele senkinek. Tobbszor elofordult, hogy ez miatt nem voltam elerheto. Most meg azt hiszi a párom es a csaladom, hogy nem orulok neki es kicsit neheztelnek is rám. Mit mondjak nekik, vagy hogy kéne reagalnom?

2018. dec. 20. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Őőő... ez csak egy telefon.
2018. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rá egy könyvtokot, és akkor senki sem fogja tudni, hogy Iphoneod van. De amúgy meg mi köze van hozzá a munkatársaidnak, hogy mire költöd/ a családod mire költi a pénzét? Semmi...
2018. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk egyáltalán nem hoz lázba hogy kinek milyen telefonja van mint ahogy a legtöbb embert. Vegyél rá egy tokot így nem mondják meg hogy melyik modell.
2018. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Megértem a kérdezőt.. Munkahelyen van a legtöbb irigység. Meg amugy is lát egy proli vkinél egy iphonet vagy bármit amit ő nem engedhet meg magának,egybol höbörögni kezd,magyar mentalitás h egy sütire is irigykednek nem hogy iphonra.. :(

40N

2018. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem XS Max-om van. Hidd el, rajtad kívül senkit nem érdekel, hogy milyen a telefonod. Használd úgy, mint bármilyen másik telefont.
2018. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Marhára túlreagálod 😁😁

Szerinted kit érdekelne, milyen telód van? Ez már beteges 😁

2018. dec. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy se magyarázd meg, inkább viselkedj normálisan és természetesen. Ha 15 éves lennél, még OK, de dolgozó emberként elég ciki, hogy nem tudsz felnőttként viszonyulni egy használati tárgyhoz. Majd ha autót veszel, vagy ne adj isten egy saját lakást, azt is dugdosni fogod a kollégák elől, nehogy irigykedjenek?
2018. dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy igy mondod, nekem meg sosem jutott eszembe megnezni kinek milyen teloja van.... ranezesre meg se tudom mondani melyik az XS...

Tulreagalod.

2018. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú ájfon! ÉS??
2018. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg felnőtt vagy? Mert ez így elég hihetetlen.
2018. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!