Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Túl vagytok már az első "karácsonyi" családi veszekedėsen?

2018. dec. 24. 13:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Most lesz, mert véletlenül letörtem a fa tetején az ágat faragás közben és úgy drótoztam vissza. De szerintem anyám amint kezdi díszíteni, lenyeklik a francba...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2018. dec. 24. 13:46 Privát üzenet
Nem stresszelek. Olyan nap, mint a többi, csak közben díszítünk egy fát is, és többe kerül az ebéd. :)

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2018. dec. 24. 14:03 Privát üzenet
Megvolt reggel 7-kor. Párom hipochonder amit kivetít boldogan rám is. Kicsit náthás vagyok a ezért rosszul aludtam s már két hete hallgatom naponta többször, hogy pihenj...nem is igen csinálok mást... Ha fekszem is azt mondja óvatosan s szinte látom ahogy a halálomról fantáziál könnyes szemmel. Ma reggelre lett tele a mamuszom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2018. dec. 24. 14:05 Privát üzenet

Nem, és idén nem is lesz úgy gondolom! :o

Pedig tegnap azt hittem tesómmal már összekapunk a 25-i, családi összejövetelen, de nem.

Férjemmel mindig megértjük egymást, bár éreztem magamban felbuzogni a jó öreg családi mdellt hogy "veszekedni természetes Karácsonykor", csak egy mérges szájbaharapás lett belőle amikor hoztuk a hidegtálat haza. Utána magunkat kifigurázva röhögtünk rajta.

Kaja, desszert kész, fa is kész tegnap óta, és a cica se rántotta le!! Egyik legnyugisabb Karácsonyunk. :)

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2018. dec. 24. 14:14 Privát üzenet
Már többen is 😂😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2018. dec. 24. 14:16 Privát üzenet
Nem, mert nem ajándékozunk egymásnak semmit, és nem stresszelünk rá a karácsonyra.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2018. dec. 24. 14:19 Privát üzenet
Én nem, de a párom igen. Szegény mellé nyúlt az ajándékozásban az apjának nem tetszett....

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2018. dec. 24. 14:41 Privát üzenet
Nem stresszelünk karácsonykor. Mindent meg tudunk beszélni normális keretek között.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2018. dec. 24. 15:50 Privát üzenet
Meg volt. Ezelőtt nem történt még ilyesmi vagy csak nem emlékszem rá. Különben sem kedveltem ezt az ünnepet, most meg pláne nem.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2018. dec. 24. 15:52 Privát üzenet
Meg volt, savanyú volt a leves és ez kiindította a 3. Világháborút, érzem ez mindegyik karácsonyomnál rosszabb lesz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2018. dec. 24. 16:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Igaz, hogy ha egy gyermek első 6 évében rossz dolgok történnek, az az egész életére hatással van?
Az első unoka után megváltozik minden a családban?
Mennyi idő után kellene a szüleimnek a barátom szüleivel találkoznia? Bár én még nem találkoztam a barátom nagymamájával, sose hívott el.
Első szakmáig kell fizetni a tartásdíjat. Ha a második szakma magasabb szintű technikusi, és u. u. nappali OKJ képzés ebben az esetben köteles vagyok-e továbbra is fizetni?
Családi születésnapi összejövetel és első találkozás a családdal?
Jogosan utálták a szülők az első babát?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!