Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vagytok már az első...

Túl vagytok már az első "karácsonyi" családi veszekedėsen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 13:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Most lesz, mert véletlenül letörtem a fa tetején az ágat faragás közben és úgy drótoztam vissza. De szerintem anyám amint kezdi díszíteni, lenyeklik a francba...
2018. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem stresszelek. Olyan nap, mint a többi, csak közben díszítünk egy fát is, és többe kerül az ebéd. :)
2018. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt reggel 7-kor. Párom hipochonder amit kivetít boldogan rám is. Kicsit náthás vagyok a ezért rosszul aludtam s már két hete hallgatom naponta többször, hogy pihenj...nem is igen csinálok mást... Ha fekszem is azt mondja óvatosan s szinte látom ahogy a halálomról fantáziál könnyes szemmel. Ma reggelre lett tele a mamuszom.
2018. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem, és idén nem is lesz úgy gondolom! :o

Pedig tegnap azt hittem tesómmal már összekapunk a 25-i, családi összejövetelen, de nem.

Férjemmel mindig megértjük egymást, bár éreztem magamban felbuzogni a jó öreg családi mdellt hogy "veszekedni természetes Karácsonykor", csak egy mérges szájbaharapás lett belőle amikor hoztuk a hidegtálat haza. Utána magunkat kifigurázva röhögtünk rajta.

Kaja, desszert kész, fa is kész tegnap óta, és a cica se rántotta le!! Egyik legnyugisabb Karácsonyunk. :)

2018. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már többen is 😂😂
2018. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert nem ajándékozunk egymásnak semmit, és nem stresszelünk rá a karácsonyra.
2018. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem, de a párom igen. Szegény mellé nyúlt az ajándékozásban az apjának nem tetszett....
2018. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem stresszelünk karácsonykor. Mindent meg tudunk beszélni normális keretek között.
2018. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg volt. Ezelőtt nem történt még ilyesmi vagy csak nem emlékszem rá. Különben sem kedveltem ezt az ünnepet, most meg pláne nem.
2018. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg volt, savanyú volt a leves és ez kiindította a 3. Világháborút, érzem ez mindegyik karácsonyomnál rosszabb lesz.
2018. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!