Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytálló az észrevételem a...

Helytálló az észrevételem a konzervatív és a liberális családokról?

Figyelt kérdés
Azok a családok esetében, akiket közelebbről ismerek amelyek hagyományosan konzervatívak (jobboldaliak) a családi ebédek jellemzőn búskomorak, feszült hangulatúak, senki nem mer storyzni vagy viccet mesélni. A liberális családoknál mindenki beszél, nevet, viccelődik. Ti figyeltetek meg hasonlót?
2018. dec. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Szerintem semmi köze a politikai beállítottságnak a család hangulatához.
2018. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nem szoktam más családokat ebéd közben figyelni.
2018. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Véletlen egybeesés.
2018. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Igen,nagyjából.

A konzervatívnak nem szeret élni,inkább szenvedésnek látja az életet.

A legnagyobb vicc az,hogy mi történt dógozás közben...

2018. dec. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem helytálló.


Mamámék dk-sok (voltak), anyámék és keresztanyámékvmszp-sek, nagybátyámék fideszesek, mi jobbikosok. Valamilyen csoda folytán mindenki nevetgélt, viccelődött a családi összejöveteleken (anyámat kivéve, neki lelki bajai vannak).

2018. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is véletlen egybeesés. Mi keresztény, konzervatív család vagyunk és tegnap végig röhögtük és játszottuk az estét. Ellenben most megyünk párom liberális rokobaihoz, akik végig fogják panaszkodni, proliskodni, gec+orbanozni és politizálni az egész estét...
2018. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi egy nagyon jó hangulatú liberális család vagyunk, de ismerek konzervatív családokat, ahol szintén jó a hangulat. Nehezen tudom elképzelni, hogy a politikai beállítottság befolyásolja a hangulatot.
2018. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!