Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy rosszul esik?

Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ma jjöttünk haza szüleimhez a párommal, legalább 3 órája viszont alszik. Holnap megyünk az ö szüleihez, ott biztosan fent lesz és tölem is elvárja majd, hogy megfelelöen viselkedjek. Szüleimnek sem esik jól az egész. Másik, hogy megígérte ma elvisz vezetni, mert rám fér egy kis gyakorlás, szükségem van rá, mert a munkámhoz fog kelleni, persze ez sincs eszében, hiába kértem 2 hete.Mit tegyek? Mit mondjak a szüleimnek, kellemetlen az egész és hogy álljak a páromhoz?

2018. dec. 25. 15:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Azért alszik mert elfáradt vagy mert bunkó?

Nem mindegy. Ha elfáradt valamiben akkor én megèrtem ha alszik egy kicsit

2018. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a reggeli 2 óra vezetés fárasztotta volna le.
2018. dec. 25. 15:10
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez az időjárás sokakat lefáraszt.

Ettetek és utána lefeküdt aludni ?

Ha gyakorlás kell akkor miért nem mész el apukáddal ?

Ne keresd már a hibát folyton abban a szerencsétlen fąszban.

2018. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Apukám nem vezethet már, komoly szívbeteg. Évente 3 alkalommal jövünk haza, szerintem ez jó nagy bunkóság, hogy most már 4 órája ez van.
2018. dec. 25. 15:57
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Hááát... délelőtt 2 óra vezetés... engem még utasként is úgy lefáraszt, hogy bealszok. Hát még akinek koncentrálni kell.

Utána a hidegből megérkezni a 26 fokra felfűtött házba, gondolom 2 tányér húsleves után minimum 6 töltött káposztát meg kell enni, hogy anyós ne sértődjön meg.

Esetleg egy fél pálinka vagy egy sör apóssal - tudom, vezet, de nagyon sokan számolják az eltelt időt, és ha lehet tudni, hogy este 6kor indultok vissza, akkor ezek beleférnek. Akár mindkettő is.

Még ha ki is marad az alkohol, az előzőek nekem épp elégnek tűnnek ahhoz, hogy valaki aludni akarjon egy jót.

2018. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Karácsony van! Miért kell minden szaron duzzogni? Pont ma akarsz vezetni gyakorolni? Vihar a biliben!!
2018. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Apukád nem vezethet ... nem is ő vezetne, hanem te.

Ami az ő feladata, hogy a település néhány csendes utcájában gurultok pár kört, és ő néha mondja, hogy mit nem lát jónak. Gondolom évtizedes rutinja van. Kb annyi a feladata, hogy szól, már válthatsz, finomabban fékezz, indexet már kiteheted, ilyenek. A jogsid már megvan, tehát nem helyetted kell figyelnie, bár biztos az sem esne nehezére. De a másik oldalon nem tudja helyetted kezelni a pedálokat, ez már nem az oktatóautó.

Ezt azért írom, mert én is szívbeteg vagyok. De a beszéd, néhány utasítás, az nem a betegség függvénye, semmi köze hozzá, ez most csak egy értelmetlen kifogás. A betegségével takarózol, de valószínüleg őt meg sem kérdezted. Ha jó a kapcsolatotok, egyrészt szerintem örülne, hogy segíthet, hogy megbízol benne, másrészt meg ő sem unatkozna, úgyis csendben kell otthon lenni, míg a veje alszik.

2018. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, ma kellett volna, mivel holnapután 500 km-t kell levezetnem. Nem akartam sokat, csak 1 órát. De akkor ezek szerint én vagyok az ütödött, hogy elvárom ne aludja át az egész napot, ha ilyen ritkán jövünk. Érdekes.
2018. dec. 25. 16:13
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem mindig lefekszik ebéd után, amikor teheti. Persze a munkahelyén nyilván nem teheti meg, de hétvégén, vagy ha vendégségben vagyunk, és lementek a kötelező körök, főleg ünnepen, (mikor addig tömnek, míg beájulsz) miért ne fekhetne le? Én is lefekszem, csak én nem mindig alszom be, de csendes pihenő tuti van. Túlreagálod. Miért nem vezetsz egyedül? Van jogsid, ha 500 km-t fogsz levezetni, ma meg nincs is nagy forgalom az utakon. Na meg miért ilyenkor jut ez eszedbe. Hagyjad már azt a szerencsétlent, ki kell pihennie magát hozzád.
2018. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Holnap te is feküdj le náluk ebéd után.
2018. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!