Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy rosszul esik?

Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ma jjöttünk haza szüleimhez a párommal, legalább 3 órája viszont alszik. Holnap megyünk az ö szüleihez, ott biztosan fent lesz és tölem is elvárja majd, hogy megfelelöen viselkedjek. Szüleimnek sem esik jól az egész. Másik, hogy megígérte ma elvisz vezetni, mert rám fér egy kis gyakorlás, szükségem van rá, mert a munkámhoz fog kelleni, persze ez sincs eszében, hiába kértem 2 hete.Mit tegyek? Mit mondjak a szüleimnek, kellemetlen az egész és hogy álljak a páromhoz?

2018. dec. 25. 15:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk az tényleg elég fura, ha évente háromszor mentek, ő meg átalussza a vendégséget. Más, ha gyakran jártok oda, és úgy fekszik le.

Mellesleg neked se gyakorizni kellene.

2018. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
39%

Nincs veszve, hazafele még vezethetsz.

Ne legyen kifogás, hogy sötét van.

Úgy lesz rutinod, ha minden helyzetben lesz gyakorlatod.

2018. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Most nem leszek népszerű,de ez nekem bunkóság. Ha tényleg nem éjjeles volt,azért annyi tiszteletet megadhatna azoknak aiik meghívták és készültek,hogy nem vonulok fèrre aludni. Vagy nézhetnénk a másik oldalt is,nekem nem tetszene,ha csak úgy valaki befeküdne az àgyamba. Nem aludni hívtam,hanem enni és beszélgetni.
2018. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

Vendégségben átaludni a fél napot rettentő bunkóság! Neveletlen paraszt a pasid. Miért nem kelted fel, és beszélgetsz el vele?

Az is más, ha otthon elereszti magát, pl kaja után alszik kicsit. De így ebben a helyzetben a pofám égne helyette is.

2018. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom ti merre laktok, de felénk ez egyszerűen bunkóság. Ha hozzám jönne valaki vendégségbe aki jól bezabál aztán elmegy csicsikálni, tuti nem hívnám többet. Ha a 80 éves papi dől le szundikálni, vagy ha valaki tényleg a világ másik végéről vezetett ide, csak hogy itt lehessen, az nyilván más helyzet. De ha semmi ilyesmi és csak alukálni jött, akkor kár volt fáradnia. Kicsit tiszteljük már meg a házigazdát.


Ezt a vezetést viszont nem értem miért most kellene. Másrészt meg ha tényleg ennyire gyakorlatlan vagy, akkor marhára nem a legnagyobb karácsonyi forgalomban kéne 500km-rel kezdeni. Menj busszal/vonattal/taxival, de ne kockáztasd a saját, és főleg ne mások életét.

2018. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%

Azért tegyünk már különbséget pl üzleti vacsora, meg család között!

Nehogy már bunkó legyen az az ember, aki a közeli családja körében lefekszik, ha fáradt!

Ha 10 km-re van, ha 200-ra.

Akkor mégsem igazi család???

Anyós-após mellett ülve inkább feszengjen?

Kicsit abba is tessék már belegondolni, hogy ha tényleg bekómált a töltött káposztától, és hulla fáradt lett, aztán még jópofiznia kell, meg feszengeni, mert amúgy nem tud koncentrálni, aztán persze neki kell hazavezetnie 200 km-t - "siessünk mert késő van meg fürdeni kell meg le kell fektetni a gyereket" - aztán egy pillanatra nem tud koncentrálni vagy annyira fáradt, hogy halálos balesetet okoz- na akkor is nagy lesz a szátok?

De nem baj, mert legalább apu nem volt bunkó, és beszélgetett anyósékkal!

Ja, hogy aztán meghalt? Nem baj, majd a szépre emlékszünk4


Mert ugye anyu nem fog hazavezetni, mert nem tud, hiába van jogsija!


Hát ne haragudjatok, de igen, ti vagytok a bunkók4

Én sem leszek népszerű, de nem érdekel.

Első a biztonság!!!

Mindenek felett!

Ti mit éreznétek, ha a szerettetek karácsonykor halna meg az úton, mert fáradtan kellett vezetnie? Elég egy pillanatra elszundítani!

Ő pedig láthatóan DURVÁN FÁRADT lehetett, hiszen odafele is ő vezetett, és képes volt órákat aludni!

Aki csak ledől ebéd után, az általában egy óra múlva fel is kel.

Amúgy meg nem csak karácsonykor, hanem bármikor, mit éreznétek?

Én nő vagyok, de ez most már komolyan egy büdös nagy hiszti a feleség részéről.

A férj vezessen oda, a férj beszélgessen órákat, a férj vezessen haza.


Elég EGYETLEN pillanat, hogy elszenderedjen az ember vezetés közben, és kész a tragédia.

Mi lenne, ha legalább ilyenkor nem csak azzal lennél elfoglalva, hogy neked mi a jó, hanem hagynál másokat levegőhöz jutni?

Te is ott leszel abban a kocsiban legközelebb, amit egy fáradt ember fog vezetni, akit nem hagytál pihenni!

Azt hiszitek, ezek most csak ideges szavak - bár tényleg felhúzott ez a hiszti - de nem, minden nap tele vannak a hírek az ilyenekkel.

Emlékeztek, mikor nyáron egy román kisbusz sofőrje elaludt, és 8 embert ölt meg? VÉTLENEKET!

A te férjed sem csak magát teszi ki ennek, hanem ártatlan cxsaládokat! Hogy számolsz majd el a lelkiismereteddel, ha a szembe jövő kocsiban meghal egy kisgyermek? Vagy épp ő nem, de az elöl ülő szülei azonnal szörnyethalnak, a gyerek pedig árván nő fel? Felneveled??????


Gondolkozz már, a szüleiddel való beszélgetés NEM fontosabb a másik ember egészségénél és biztonságánál!

Még karácsonykor sem!

Még akkor sem, ha ilyen önző libát vett el, mint te!

2018. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, te bolond vagy? Mi bajod van? Ne próbálj meg lelibázni, ne itt vezesd le az idegeid. Nem megyünk este vissza haza, innen indulunk hajnalban, mivel az ö szülei innen csak 20 km-te laknak.
2018. dec. 25. 19:55
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
A 16-os tényleg bolond😂😂😂
2018. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

"megígérte ma elvisz vezetni"

"ma kellett volna, mivel holnapután 500 km-t kell levezetnem"


Szóval úgy akarsz 500 km-t levezetni, hogy ma akartál ehhez rutint szerezni?!

Majd holnapután este megnézünk a tv híradóban!!

2018. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
76%
Remek, hogy ilyen emberek vezethetnek.......
2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!