Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti anyukátok is folyton a...

Ti anyukátok is folyton a fürdőszobába settenkedik, mikor ti fürdenétek?

Figyelt kérdés
Rettenetes idegesítő, mikor mennék fürdeni, és anyukámnak pont valami dolga van a fürdőszobában, és mindig beszalad előttem. Nagyon sokszor feltart, mikor készülédnék, sőt volt olyan, hogy előre bejelentettem, hogy szülinapra megyek, és szeretnék készülni, ő pedig a mosatlan ruhákat beledobálta a kádba, és ordibált, hogy most biztos nem fürdök. Az is rengetegszer előfordul, hogy nincs itthon senki, és meztelenkedek, mert szeretnék tusssolni, és anyukám pont akkor ér haza autóval, és sziszegve beront, mert ő majd bepisil. Erre még az a ráadás, hogy eléggé konzervatív, és folyton leordíbál, hogy miért tussolok naponta(!), mert szerinte elég heti egy alkalom is, illetve hogy minek borotválom magam... És ezeket mind eljátsza fürdés közben is, folyton rámnyit, mert neki pont akkor kell kezet mosni, vagy öltözködni, vagy sminkelni.. Előfordul, hogy hajszárítás közben beordít, hogy "kész vagy már?" Visszaordítom, hogy nem, ő pedig benyit, miközben én meztelenül szárítom a hajam... Apukám soha nem nyit rám, még pisilés közben sem. Bezárni sajnos nem tudom az ajtót, mert volt pár veszekedés az ajtó zárásról, hogy én hogy képzelem ezt,és hogy merem bezárni az ajtókat, és ezért minden kulcsot elszedett.. Nem ért belőle, ha rászólok, hogy ne jöjjön be, miközben készülődök/fürdök... Valakinek volt még ilyen problémája az anyukájával? Hogyan oldotta meg? 18/L
2018. dec. 27. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Az én családom normális volt, míg otthon laktam, így nem tudok segíteni. Max. annyival, hogy költözz el. Nagykorú vagy, ha nem tudsz lelépni, akkor sajnos tűrnöd kell. Szivesen megrángatom az idióta anyádat, vagy mutasd meg neki a válaszokat. Tényleg nem tudok mást mondani. Esetleg még annyi, hogy valamit tolj az ajtóhoz és ne hagyd magad. Ordibálj te is.
2018. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Valahogy beszelj vele hogy errol surgosen szokjon le, vagy ha egy modod van ra es tudnal akkor menj inkabb alberletbe. Mi van ha lesz pasid (nemtudom van-e) es pl egyutt akartok furdeni vagy tusolni? Akkor is be fog rontani ratok? Es mi az higy hetente eleg egyszer tusolni? Te jo eg. Plane ha menstrualsz de azon kivul is egy no altalaban minden nap furdik. Ahhoz hogy borotvalkozol semmi koze es mar nem az oskorban vagytok. Lehet hogy kivancsi rad, vagy valami nagyon foglalkoztatja rajtad nemtudom. Ha beszelsz vele es nem hallgat rad akkor majd ha o meg tusolni te is szaladj be hogy jaj kezet kell mosnom jaj jottem pisilni es akkor majd eszre veszi magat . Talan. Bocsi de egyaltalan nem normalis!
2018. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 sanyinak ***** válasza:
92%

Bizony nehéz az együttélés - nem véletlen, hogy több lakásban már nem csak egy vizesblokk van.

De nálatok még az is probléma, hogy nem tekint anyád felnőttnek.

2018. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen. A konzervatívokkal nem sok mindent lehet kezdeni. Én csak egy dolgot tanácsolok: Lehetőség adtán költözz el! Gondolom még tanulsz, stb. szóval egy ideig még otthon fogsz lakni. Szerintem ne foglalkozz vele amikor benyit. Ne takard magad, meztelenkedj tovább amikor benyit. Egy idő után csak megfogja unni, gondolom nem lel túl sok élvezetet abban, hogy a meztelen testedet nézi, hacsak nincs valami "saját gyerekemet nézem meztelenül" fétise. :D
2018. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Hűű, nem. Az én szüleim normálisak. Kamasz éveimből egyetlen egy alkalomra emlékszem mikor anyu bejött, akkor is kopogott és megkérdezte, hogy tuti bejöhet-e. Mikor igent mondtam, akkor is úgy jött be, hogy "nem nézek oda! nem nézek oda!" és már kint is volt.

Amit anyukád csinál max 8 éves korig normális, de 18 éves lánynál már beteges.

Hogy mit lehet csinálni? Miután ellopkodta a kulcsokat már csak a türelem és a várakozás marad, amíg el nem tudsz költözni.

2018. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Én a helyedben szépen, nyugodtan megbeszélném vele. Megmondanám, hogy nekem fontos a napi fürdés és a borotválkozás, így érzem jól magam, és ne aggódjon, ettől nem leszek beteg, nem lesz tőle bajom. És biztosítanám arról is, hogy igyekszem minimális vizet használni. És megkérném rá szépen, hogy ezt tartsa tiszteletben, és ha fürdök, ne nyisson be, ne akadályozzon a tisztálkodásban. Ha nem használ, hoznám a tudományos kutatásokat a fürdésről. Akárki akármit mond, egy szmogos, büdös városban nem elég a heti egy fürdés.
2018. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Ezt elég nehéz megoldani, ha nem lehet bezárni a fürdőszoba ajtót. Anyukád a saját territóriumának tekinti a területet, és téged csak épp hogy megtűr.
2018. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, amit anyukád csinál, de nemrég volt itt egy hasonló kérdés. Nem te voltál? Ha befelé nyílik az ajtó, megpróbálhatod kitámasztani belülről.
2018. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2018. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
52%
Nem normális de nem fogod tudni megváltoztatni. Nekem is mindig ezt csinálta és ha szóltam érte, jött a hiszti meg a nyávogás hogy "jaaaj még valami bajod lesz a bejövök!". Nem bírta felfogni hogy nem szeretem ha pucéran bámulnak. Mert ő nem csak beszaladt, hanem bámult és megjegyzéseket tett hogy de sovány vagyok, nőtt-e a mellem, van-e szőr a p...-mon stb. Nyári szünetben nem is fürödtem este, hanem direkt reggel amikor nem volt otthon. Tapasztalatból mondom, hogy ezen csak a költözés segít. Nekem még akkor is benyitogatott amikor egyetemista koromban néha hazautaztam. Esetleg szerelj egy riglit az ajtóra ha van rá esély hogy nem szedi le.
2018. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!