Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül a Balatonon! Nem jött...

Egyedül a Balatonon! Nem jött össze a diákmunka, mivel kössem le magam? 18/L

Figyelt kérdés

Egész nap nézem a vizet, olvasok, takarítok de ennyi. Szerettem volna dolgozni, barátokat szerezni, de nem jött össze mert már nincs hely. Napi 14 órát pedig nem fogok dolgozni úgy, hogy csak 60 ezret kapok:(


Szerintetek hol/hogyan tudnék ismerkedni korombeliekkel? Nekem az mindig olyan furcsa, hogy csak odamész valakihez és leszólítod...


2010. jún. 28. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg 18 éves vagy,mert akkor durva ez a kérdés tőled,azt megértem ha egy 12 éves kérdez ilyet,de egy 18 éves,nincsenek barátaid ismerőseid,iskolatársaid,unokatersvéreid akikkel ellehetnél ,eddig burokban éltél?
2010. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

"Hát, én annak is örülnék, ha napi 14 óráért kapnék 60 ezret... Nagyon kéne a pénz, és sehol nincs munka a környéken."


Az te vagy. Azért egy 18 éves lánynak ne ez legyen már az álma jó?

2010. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A barátaim Pesten vannak, de balatoni haverjaim nincsenek. Azért köszi a "hasznos" választ....
2010. jún. 28. 16:50
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

OFF:


"Hát, én annak is örülnék, ha napi 14 óráért kapnék 60 ezret... Nagyon kéne a pénz, és sehol nincs munka a környéken."


Az te vagy. Azért egy 18 éves lánynak ne ez legyen már az álma jó?


Én is 18 éves lány vagyok. Miért baj az, ha valakinek kell a pénz? Nem dúsgazdag akarok lenni, csak most hogy nyár van és ráérek, szeretnék segíteni a családomnak, hogy jobban meg tudjunk élni.


Elnézést az offért.

2010. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!