Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy vonzodok az...

Az lehet, hogy vonzodok az egyik tavolabbi rokonomhoz?

Figyelt kérdés
En meg lany irant igy nem éreztem,..szinte elsö latasra olyan volt mintha mar ezer eve ismernem es csak ö kellene.

2018. dec. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne? Az önkéntelen vonzalom "ok nélkül" keletkezik, és a tárgya lehet bárki is. A távolabbi rokon meg ugyan nem egyértelmü, hogy kicsoda, de második unokatestvéreket még nem neveznek annak, de biológiailag semmi akadálya sincs egy esetleges kapcsolatnak.
2018. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem is volt. De jobb elfelejteni, mert a család tuti nem dijjazná.
2018. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nekem is volt ilyen. A durva az, hogy igazából nem is ismertem előtte a lányt, soha nem beszéltünk, mégis mikor megláttam azonnal szerelmes lettem.

Hozzáteszem nem is értem hogy érezhetek szerelmet valaki iránt csak a megjelenés és pár mondat alapján.

2018. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Úgy hogy keveritek a szerelmet az erős vonzalommal.
2018. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Vonzalmat én is éreztem 15-16 évesen az egyik unokahúgom iránt. Valószínűleg az az oka hogy nagyon ritkán láttuk egymást és ráadásul még gyönyörű szép is.

Amúgy pedig nem jó, mert a család nem nézi jó szemmel ha pl együtt alszunk és amúgy is nagyon ciki lehet később ha ez az egész fellángolás elmúlik és komolyabb is történik közöttünk.

Nálunk ez a dolog annyiban megmaradt hogy jobban figyelünk egymásra, szívünkön viseljük egymás sorsát. De mindegyikünk külön utakon jár már.

2018. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést jobb ha magadnak teszed fel.

Mi honnan tudjuk hogy vonzódsz-e.

2018. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!