Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a rosszabb, ha...

Szerintetek az a rosszabb, ha egyszülős családban nevelkedik valaki vagy az, ha nevelőszülőkhöz kerül?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korulmenyektol is fugg, de szerintem a neveloszulo rosszabb.
2018. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak apam nevelt mert anyukam meghalt. Boldogan eltunk majd osszeszedett nekunk egy nevelo anyat es hidd el rosszabb, nem tekintettuk anyanknak es o sem fogadott minket. Szerencsere szetmentek.

Szerintem egesz pici kortol ha szeretetben nevelnek a neveloszulok es sajatjukkent tekintenek rad akkor az is nagyon jo de megis csak az egy szulo a sajat szulod. Igaz nem mindegy hogy ut/vag alkoholizal az az egy szulod vagy a neveloszuloid szeretnek es vigyaznak rad.

Sok szempontbol meglehet kozeliteni, szerintem nincs ra helyes valasz

2018. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyenek azok a nevelőszülők.
2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
SZülőfüggő. De ha oda jutunk majd h elveszik a gyereket az özvegytől elválttol,és átadják egy nevelőszülő kormány közeli jo párnak,az elég gáz lesz.. :(
2018. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy milyen a szülő/nevelőszülő. Ha a szüleid vernek vagy 1 szülő van aki bánt, akkor attól mindenképpen jobb egy normális nevelőcsalád. De ha a szülő normális és tud gondoskodni a gyerekről, akkor miért ne maradhatna vele egyedül? Normális szülőtől nem vesznek el gyereket csak azért mert egyedülálló lett.
2018. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legalább az egyik szülő legyen a sajátod.

Ha végképp nem megy a nevelés; rokonoknál helyet keresni,

úgy, ahogy a Szentírás mondja.

2018. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Nevelő szülő sokkal roszabb szerintem

Anyukám egyedül tart el hármónkat mindent megtesz azért hogy ne szemvedjünk semmibe se hiányt.

Van egy osztálytársam nevelőszülei vannak de rosszul bánnak vele nagyon szigorúak este fél 9 után már alvás

2018. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyünk már különbséget nevelőszülő és örökbefogadó közt, mert van különbség, nem is kicsi.
2019. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!