Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti hogy kezelitek azt hogy a szüleitek alkoholisták?

Sajna míóta megszülettem ez a helyzet eddig valahogy eltűrtem. Azonban már egyetemista vagyok keveset vagyok otthon de ha igen akkor is csak a veszekedés, egymás elhordása ennek annak. 20/F

2018. dec. 31. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Metionin nevű felhasználó válasza:

Nekem apám az. Eleinte szégyelltem, gyerekkoromban sokat csúfoltak miatta. Utána megszoktam és eljött a pont olyan 20 évesen amikor már úgy voltam vele, hogy ez az ő élete, ettől nekem még nem kell szégyenkezni. Felnőtt ember, ha akarná, letenné. Sohasem volt neki semmi sem olyan fontos mint a pia. Se a családja, se semmi. Akkor miért én szégyenkezzek? Onnantól kezdve már lepereg rólam a balhé amit állandó jelleggel nyomnak anyámmal a pia meg a pénz (igazából a 2 metszete, az elivott pénz) miatt. 19 évesen leléptem egyetemre (amúgy is kvázi kiraktak) szóval nem látom őket gyakran, csak kár hogy nem korábban jutottam el a leszarom érzéshez, amikor még velük kellett lakni. Sok bűntudattól és egyéb rossz dologtól kíméltem volna meg magam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont jan. 1. 14:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem köszi szépen a jó tanácsokat én is most megpróbálok minél kevesebbet itthon lenni

# 12/12Időpont jan. 4. 14:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak ha anyámék alkoholisták, lassan leépülnek és megbolondítanak engem is?
Nálatok is az van, hogy a szüleitek nem hiszik el, hogy nem emlékszel soha semmire? És miért?
A ti szüleitek milyen gyakran veszekedtek? Mennyire volt durva?
Ti hogy viseltétek a szüleitek válását? Milyen volt utána a kapcsolatotok velük?
Ti szoktatok a szüleitek háta mögött utazgatni?
Mit tennétek, ha a szüleitek alkoholisták lennének?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!