Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az anyóst a...

Hogyan lehetne az anyóst a családi házból kipaterolni, mert mindent tönkretesz, egyszerűen nincs családi életünk?

Figyelt kérdés
(hallgatózik, hazudozik...)
2007. dec. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az én anyóso is ezt művelte ezért albérletbe költöztünk.esetleg ha övé a ház felajnlhatjátok neki hogy vesztek neki egy kisebb házat ahol sokkal kényelmesebb lesz neki.vagy ti költöztök el.sajnos egy rossz a nyós képes tönkretenni egy házasságot is.mióta mi elköltöztünk még vitánk sem volt a férjemmel.
2007. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
en is kiakarnam tenni de ove is a haz,en tobbszor mondtam ferjemnek h hagyjuk itt,de beteg es nem meri,amellett undok de o fizeti a szamlakt,erre en aztmondom hagyjuk meg meg a penzre szuksegunk van nekunk is,elobb utobb meg elpatkol.de az en anyosom nagyon durva,volt h komaba esett mert cukros es besz*rt,mi mostuk ki belole egy nappal kesobb meg en voltam a ribanc a fia a barom a gyerekunk meg miert sir?reggel sexeltunk kopogas nelkul bejott a szobankba es megkerdezte jol vagyok e,mert fura zajt hallott.azthitte a baba csinalt vmit.maskor halal suket de mikor musor van mindent hall meg lat is.ez is hazudik is ha van megoldasod ird meg nekem is legyszi koszi
2007. dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Ha ennyire nehéz élni vele,miért nem költöztök el,nekem is hasonló volt a szüleimmel lakni,el mentünk albérletbe nagyon nehéz volt ,de azóta vettünk lakást ön erőből,becsülettel na meg egy kis hitellel.Akármilyen akkor is a párod édesanyja,lehet,hogy most haragszik rá de biztosan szereti.Sok sikert!!!!
2007. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%
Szerintem mindenképp a férjed feladata lenne beszélni vele Persze a férfiakra ilyenkor nem igazán lehet számítani, de vigyázz nagyon Nekem barátnőm nagymamája már 10 éve velük lakik és annyira tönkretette a mamája idegeit az anyós, hogy most volt egy hónapig szanatóriumban de a férje még most sem keregeti haza (a nagyinak van saját háza és nem is különösebben beteg hisz mindent megkap még a számlákba se ad bele) ne hagyd hogy tönkretegye az életeteket minnél előbb költözzetek külön!
2007. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Kergesd az őrületbe, hátha elviszi egy infarktus. Éreztesd vele, hogy teher, éreztesd vele, hogy NEM FÉLSZ TŐLE. Te is hazudozz róla az ismerősöknek, állandóan kritizáld, hogy mit miért tesz, szembesítsd vele, hogy ő aztán nem ér fel hozzád, és nem utolsó sorban tudasd vele, hogy a férjed nem egyszerűen csak az ő fia hanem A TE ÉLETED PÁRJA.

Közöld vele, hogy tönkre teszed az életét, ha megpróbál közétek állni.


NE HAGYD MAGAD! HINNED KELL BENNE, HOGY EZERSZER TÖBBET ÉRSZ MINT Ő!


Kívánom, hogy meg tudj szabadulni tőle minél hamarabb, tudom mit érzel, ismerem a fajtáját!

Üdv! Mia

2007. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

állits neki tükröt, amit tesz te is utánozd, vagy kérdezd meg tőle, ő mit szólt volna ha az anyósa vele is ezt tette volna?

miért nem vagy a barátja, miért kell vele lakni?

egy albérletben nem boldogabban élnétek? igaz kevés pénzzel de anyós nélkül....

2007. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok anyóst érintő kérdésen csodálkozom. Mindenki csak behúzza a nyakát és tűr! Kérem szépen, miért nem lehet a drága anyóst, úgy helyreigazítani, hogy többet ne legyen kedve útálatoskodni??? (nem bántalmazásról beszélek).


Nem kell senkitől semmit eltűrni. Faképnél kell hagyni, és nem kell megmondani az új címeteket. Ja igen, a lakbér, a rezsi, meg a főzésmosástakarítás rátok marad. A szabadságnak bizony ára van...

Jómagam 23 évesen kiléptem a családi kötelékből, és a saját lábamon állok. Minden szülővel, anyóssal, apóssal teljesen jóban vagyok. De az én házam, az én váram. Ott senkinek nincs joga hazudozni, meg hallgatózni, különben kisétálhat az ajtón.

2007. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!