Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
76%

Saját gyerek??

Hátizsák pont hogy olyan ,használja akinek szüksége van rá. Kivéve ha valami speciális több mint 50 e értékű táska. De egy mezei hátizsák nem személyes ennyire.

Borotvád igen. Tusfűrdőd nem.

2019. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
16%
Szia, a közös gyereknek pakolt a táskádba? Vagy esetleg előző kapcsolatból van a gyerek.
2019. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
65%
Családi kapcsolatok kategória
2019. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
54%
Te jó èg!! Milyen apa vagy te?????????????
2019. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
71%
Számomra az a furcsa, ha valaki a saját gyerekétől sajnál egy hátizsákot, mikor neki épp nincs szüksége rá és tudja, hogy a gyerek vigyáz rá és vissza fogja hozni, mert így lett nevelve (remélhetőleg). Persze illik megkérdezni, de ha a szülőm, akié a hátizsák épp nincs ott, nem ér rá, alszik stb, szóval valami miatt nem tudom megkérdezni, akkor a mi családunkban magától értetődő, hogy szüleim holmiját használhatom, ha szükségem van rá.
2019. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen önző embernek gyereket szülni a nem normális. Te max biológiai apa vagy, de normális, odaadó szülőnek semmiképp nem neveznélek.
2019. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
72%

"Szia, a közös gyereknek pakolt a táskádba? Vagy esetleg előző kapcsolatból van a gyerek."


Nem mindegy?! Basszus, ha en osszejovok egy gyermekes emberrel, az az alap, hogy a gyereket is ugy szeretem, mintha a sajatom lenne.

Onnantol nincs en gyerekem, meg te gyereked, hanem mind a mi gyerekeink! Milyen undorito dolog mar egy artatlan gyereket emiatt megkulonboztetni?!

2019. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem normális
2019. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom természetesen a zsákomat, csak azt kifogásolom, hogy nem kérdezi meg, hogy viheti-e. Én sem viszem el szó nélkül más családtagok cuccait.
2019. jan. 1. 14:23
 10/116 anonim ***** válasza:
47%
De, igazad van, teljesen mindegy, gyerek- gyerek, nem is úgy értettem a kérdést, hanem, hogy a sajátjával is képest ezt tenni, vagy azért más férfi gyereke, és azért csinálja. Csupán ennyit szerettem volna. De tény és való, a gyerek nem tehet semmiről, akár hova is született és utána a szülők mit csináltak.
2019. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!