Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a feleségem...

Normális, hogy a feleségem kérdés nélkül odaadja a cuccaimat a gyereknek?

Figyelt kérdés
Jövök ki reggel az étkezőbe, és azt látom, hogy a feleségem pakolja be a gyerek cuccait a hátizsákomba, mondván, hogy "kellett a zsákod", "nincs más táskája" stb. Kérdeztem, hogy nem kellene-e esetleg megkérdeznie, hogy elviheti-e a gyerek a hátizsákomat, nem csak szó nélkül adni neki? Erre még ő sértődött meg, és duzzzogva kipakolt belőle, hogy akkor vigyem a zsákomat ahova akarom. Ti mit gondoltok erről? Nincs semmi személyes holmi egy családban, amit legalább is kérni illene, ha más használni szeretné?

2019. jan. 1. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 anonim ***** válasza:
65%

Atyaég... Idejársz személyeskedni, meg csámcsogni mások életén, olyasmit a fejéhez vágni ami nem is igaz és ha a kérdező megvédi magát akkor ő már sérteget meg vegyen vissza magából?

Nézzél már tükörbe!

2019. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 anonim ***** válasza:
6%
58N és 40N!!! Igazatok van. Nem lennek szivesen a feleseged a fizud es a phd-d ellenere sem.
2019. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 A kérdező kommentje:
Azért az itt hozzászólók egy jelentős része egyetért velem. Egy hangos kisebbség "mocskos prolizik", amit nehéz hova tenni. 🤷‍♂️
2019. jan. 20. 16:24
 104/116 A kérdező kommentje:
#100 – de, de, "mocskos proliztál". Tudod kulturált ember száját nem hagyja el ez a kifejezés. És tudod miért nem? Mert a "proli" azaz munkás ember termeli meg a kenyered javát. Nem tudom, aki rendesen végzi a munkáját, miért lenne "mocskos". És én vegyek vissza az arcomból? (?) 🤷‍♂️
2019. jan. 20. 16:33
 105/116 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, a 61-es válaszodban ezt írod: "a hátizsákról még azt kell tudni, hogy ezt már használta a másik gyerek pár hónapig suliba, amikor éppen tönkrement a sajátja; amíg nem vettem neki újat az amazonról."

Ha olyan sok pénzed van, miért nem vettél neki azonnal egy táskát, miért kellett hónapokig várni?

2019. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 A kérdező kommentje:
Azt hiszem úgy volt, hogy gondolkodtunk rajta egy darabig, milyet szeretne. Nem volt sietős. A fenti sztoriban se a hátizsák értéke vagy "tulajdonjoga" az érdekes, hanem, hogy létezik-e családban a személyes holmi fogalma, és illik-e megkérdezni, ha valaki használni szeretné.
2019. jan. 20. 19:17
 107/116 anonim ***** válasza:
15%

érdekes, hanem, hogy létezik-e családban a személyes holmi fogalma, és illik-e megkérdezni, ha valaki használni szeretné.

És ezt a gyakorin kell megkérdezni,igen létezik személyes holmi,de ezt időbe kell tisztázni nem 6 év után .. Csak ahhoz tudni kéne beszélni egymással,köröket futunk te se érzed ugye.. :(

40N

2019. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:
13%
101-es meg szintén itt arcoskodik de egy másfél soros hozzászólást nem tud értelmezni. Szintén itt az idő hogy te is visszavegyél az arcodból. Én nem személyeskedtem a személyeskedést ez a csodás értelmiségi jóember kezdte, aki a szavak jelentésével sincs tisztában de így akarja nekem elmesélni, hogy a proli az a munkás. Szegény annyira értelmiséginek tartja magát hogy keveri a prolit a proletárral.
2019. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem te mondod meg 55%, hogy ki a proli és ki nem. Jellemző mindenesetre, hogy a kérdés megválaszolása helyett személyeskedsz stb. Tőlem egyébként igen messze áll a "proliság", neves kékvérű családok budai úri ficsúrja vagyok, a nemesi oklevelem a hálószobámat díszíti... de ez mondjuk látszik is rajtam, nem "mocskos prolizok" senkit, megbecsülöm az egyszerű embert is. Valószínűleg az "mocskos prolizik" ilyen kofa stílusban, mint te, aki valamilyen alsóbb társadalmi rétegből származik, és az önidentitását a sárdobálás adja.
2019. jan. 20. 20:29
 110/116 anonim ***** válasza:
25%
Még mindig kevered a prolit a proletárral. Semmi baj, ha akkora értelmiség vagy a szüleid biztos elmesélik mi a különbség a proli és a proletár között! A proletárok azok az emberek akik a belüket kihajtják hogy neked Hawaii-i nyaralásra teljen. Elég nagy arányban kerülnek ki prolik a proletárok közül és elég nagy arányban kerülnek ki értelmiségiek az iskolázottak közül, de ezek nem feltétlenül következnek egymásból és elég sok példa van arra hogy nem következnek egymásból. Itt vagy te is, aki egy ilyen jól iskolázott proli vagy. Itt aki személyeskedni kezdtél az te vagy. Megismétlem én csak megjegyeztem hogy az hogy van 200 diplomád abból még nem következik hogy nem vagy proli. És bebizonyítottad hogy tényleg nem következik, mert a 200 diplomád ellenére annyira proli vagy, hogy nem értettél meg egy 1 soros kommentet. Lehet azt az irodalom könyvet újra elő kellene venni és megtanulni értelmezni és egy szótér sem ártana neked hogy megismerd a szavak jelentését.
2019. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!