Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a kilenc éves unokád nem a vér szerinti unokád?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem kapna több Túró Rudit.
2019. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
És akkor mi van?
2019. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Inkább azzal foglalkoznék, hogy a gyerekem mit szól hozzá, hogy viszonyul hozzá. Amúgy nem változna semmi.
2019. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha a gyerekem eddig is tudta, hogy a gyerek nem az övé, akkor nem sok beleszólásom van. Ha most derült ki a megcsalás, akkor a támogatásomról biztosítanám. Túl sok mindent ezen kívül nagyszülőként nem nagyon lehet tenni.

A gyerek semmiről nem tehet, így szeretném továbbra is, mint az unokám.

2019. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Tombolnék, kitépném az összes hajamat, felgyújtanám a ruháimat és a zuhany alá roskadnék őrjöngve, sírva.
2019. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.
2019. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddig szoros volt a kapcsolat, szerették a gyereket, azt nem fújja csak úgy el a szél. Ha viszont eddig is annyi volt az unokázás, hogy évente 1-2x alkalmakkor gügyögtek vele kicsit, meg adtak neki két tábla csokit, hogy érezze a törődést, akkor az unokának se lesz nagy törés, ha nem látják egymást többet.
2019. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Számomra az derült ki, amikor 9 éves voltam, hogy a nagyapám nem a vér szerinti nagyapám. Nagy deal, ugyanúgy szerettem továbbra is, mintha vér szerinti lett volna. Tekintettel arra, hogy ő is úgy szerette anyámat, mintha vér szerinti lánya lett volna; és minket, mintha vér szerinti unokái. A vérségi kapcsolat nem mindent határoz meg.
2019. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Sírva fakadnék, odribálnék, káromkodnék, durván lecseszném az unokám "szüleit", verekednék, mégjobban ordítanék, minden ruhát elégetnék, minden "unokámról" készült emléket kivágnám az ablakon majd végül megszakítanám a kapcsolatot és követelném hogy fiztesék ki a pszchiologosomat.
2019. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a gondnak két része van. Az egyik az én viszonyom a gyerekkel, amit sztem nem befolyásolna a hír.

A másik, hogy mi történt, történik a gyerekem családjában (és mint érintettel, az ártatlan unokámmal).

2019. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!