Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok a helyemben az apjának?

Írnátok a helyemben az apjának?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal, nem sokáig, mert nem bírtam a folytonos kirohanásait.Egy darabig működött az, hogy békében váljunk el, de mikor naponta 4-5 sms-t írt, akkor kértem, hogy egy darabig ne beszéljünk, ami után elkezdett sértegetni, majd bejátszotta az öngyilkossági kártyát. Rá pár napra felhívta az apukámat akinek azt mondta, hogy nem vagyok normális, mikor apukám rákérdezett, hogy miért letette. Majd szilveszterkor az apaja felhívta apámat, hogy én nem hagyom békén a fiát és tudja, hogy az előző kapcsolatomban is voltak problémák. Na mást most az, hogy nem hagyom békén a fiát is egy nagy hülyeség, de az előző kapcsolatomat felhozni és ellenem fordítani nagyon fájó pont.

Az előző párom alkoholista volt, aki bántalmazott és végig csalt. Ezt az exem is tudta, mégis úgy állítja be, mintha én lennék a rossz. Gondoltam megírom az apjának az igzságot, d nem tudom, hogy jó ötlet e. Ha ebben hazudott, akkor kitudja még miben.


2019. jan. 2. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet. Az a legjobb, ha te egyáltalán nem kezdeményezel kommunikációt velük.

Reagálni sem kell, mert csak adod alá a lovat.

Előbb-utóbb feltűnik az apjának is, hogy te nem keresed őket. Ez így jó, hogy apukád kommunikál velük, ha keresnek.

2019. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szántóvető ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe.
2019. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy már annyira tele beszélte az apja fejét hogy te tök mindegy hogy mit mondasz, írsz. A legjobb az ha elmondod a saját szülődnek a helyzetet és meg mondod hogy ne kommunikáljon velük és te se kommunikálj velük.
2019. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tiltani a számukat a pi.ba, és ne foglalkozz velük.
2019. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem tudsz normalis kapcsolatot kialakitani akkor talan nem kene eroltetni? Inkabb tanulj ne pasikazz mindenfele drogossal meg pszichopataval.
2019. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a telefonszámát (ma már minden telefonban meg lehet ezt csinálni), tiltsd le facebookon, mindenhol, hagyd figyelmen kívül. Hamarosan megunja.
2019. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Először azt gondoltam, max 16 lehetsz. De nyilván nem ennyi idősen voltál együtt egy alkoholistával. Innentől elég dedós apukákkal üzengetni.
2019. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát sem érdekli, hogy mit gondol, én úgy hiszem. A történetet le kell zárni, el kell felejteni, ez alapján úgy tűnik, hogy már így is éppen elég ideig húzódott feleslegesen, mindenki kárára. Az, hogy az apja milyen pletykáknak hisz, hát az téged nem érint, még ha te is vagy a tárgya. A te életed attól rosszabb nem lesz, hogy egy "vadidegen" mit hisz.
2019. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Maximum annyit írnék az apjának, hogy hagyja abba a hívogatást, mert különben feljelented öt zaklatásért!
2019. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Azon mulik az onertekelesed hogy mit gondol rolad az apja? Ahogy elnezem, igen. Illetve nyilvan semmi onertekelesed nincs eleve, hogy ilyenekkel vagy egyutt, bar remenyteli, hogy ki tudtal lepni! De azon kuzdeni, hogy jonak lasson az apja? Minek? Gondoljon, amit akar, te attol nem leszel se tobb, se kevesebb. Iktasd ki oket, amennyire csak lehet, es ne agyalj ezen.
2019. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!