Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltanak a szüleim?!

Miért tiltanak a szüleim?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Azért fordultam hozzátok,hogy van egy párom több mint fél éve nagyon szeretjük egymást de van köztünk 12év korkülömbség. A szüliemnek most mondtuk el pár napja és teljes mértékben ellenzik a kapcsolatunkat. Megfenyegettek,hogy ha tovabbra is találkozom vele akkot nekem is és is neki annyi. Én az idegesség miatt nem eszem nem megyek ki a szobabol. De ő mindvégig kitart mellettem ahogy én is mellette nagyon szeretjük egymást. A szüleim rám akarják allitani a rendörséget-e mellett embereket akik figyelik minden egyes lépésemet. 18 éves vagyok elszeretnék költözni lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de iskolába járok már nem sok van hátra mellette dolgozok. Segitsetek kérlek,hogy mi lenne a helyes?! Ha itthon maradok soha nem fogom látni többet páromat de a magam ura akarok lenni :( válaszotokat előre is köszönöm.

2019. jan. 2. 15:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Akkor költözz el. 18 évesen már nem tilthatják meg, a rendőrség sem vihet haza.
2019. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk írhatnál pár szót a kanodról!

Pénz? Meló? Lakás? Kölyök? Ex-nej? ...

2019. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Koltozz hozza!


21l

2019. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%

Az elejen azthittem fiatalabb vagy es ezert ellenzik a 12 evvel idossebb parodat. 18 vagy mar nem tilthatnak semmitol es nem fenyegethetnek hogy nektek annyi. De azert fel ev meg nem sok ido meg nem ismerted ki ahhoz hogy tudd vele maradsz. Ugy kell elkoktoznod ha el akarsz hogy ha a pasival szetmentek akkor alberletbe vagy valahova eltudj menni, mert akkor ha a szuleid vissza is fogadnak hallgathatod hogy ok megmondtak. Ne hagyd a kapcsolatot ha szereted azt a ferfit mert nem tudhatjuk mi a szandeka veled, ha valoban szeret akkor mukodhet hosszutavon, ha csak jatszani akar akkor semmikepp, inkabb ismerd ki es ez a biztos.

Szuleid meg nem zarhatnak be ugyhogy siman talalkozhatsz vele.

2019. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen amugy irj meg a hapsirol van e valami multja vagy jovoje mert igy annyit tudunk hogy idosebb nalad es hogy a szuleidnek meg be sem mutatkozott amit mar reg megkellett volna tennie
2019. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%

Költözz hozzá, vagy költözzetek össze. Felnőtt nő vagy, megteheted.

De amúgy miért ennyire ellenségesek? Csak a kora miatt? Vagy van más is amit nem írtál le?

Már bocs, de elég primitívek ha csak a kora számít. Próbálj velük beszélni (többször is) hátha megbékélnek. A 12 év az önmagában nem lehet baj, ennél nagyobb különbséggel is élnek emberek együtt boldogan, akár évtizedeket is.

2019. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
53%
Az a legszmorubb h egy generácio nő már fel sakkban tartva a hol a rendőrség szora becsicskulnak rettegnek a saját jogaikat nem ismerik de szavazhatnak.. Engem se vittek haza a alkoholista agressziv valláskárosultakhoz. Tervezd meg a szökést,addig amig még netezhetsz,melohelyre vigyél be apránként pár fontos dolgot,elég egy vagy két sport táska és viszont látásra..
2019. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A paromnak van 2 háza a számlájon több millio Ft van nincs gyereke csak 1 kislutyaja :( se anyja se apja nem az igazi szüleit tartja a szüleinek. Volt már egy 2 éves kapcsolatom de a mostani párom iránt sokkal több szerelmet és szeretettet érzek. Nagyon megbizunk egymásban és ő is azt szeretné ha együtt élnénk. Szüleim egy pár éve ilyen ellenségesek velem magyarul mondva mellettem nem igazán tűrnek meg egy férfit sem. :( És a mostani páromat csak a kora miatt utélik el semmi másért. A párom zenél mellette dolgozik és fenttartsa a 2 házát. Már neki fáj az amit itthon művelnek velem a szüleim. Folyamatosan takaritok,főzök,mosok rendezem öcsémet és a haztartást ha épp szükséges ha kell pénzbe is besegítek és mégsem vagyok jo. És 18 évesen a rendörséggel és maa emberekkel fenyegetőznek és,hogy nekem meg páromnak eltörik a csontunkat szilánkosra :( Szerintem ez beteges :(
2019. jan. 2. 15:59
 9/34 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el így a szüleidnek.

Hátha megértik.

2019. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hiába probaltam már velük beszélni azt mondták attol,mert 18éves vagyok nem csinalhatom azt amit én akarok. 5 napja nem engednek ki a házbol tegnap ugy mehettem el a boltba,hogy unoka tesom elkiért. Azt mondták mindig figyelni fogják minden lépésem az 5 napban biztos le ment rolam vagy 3 kg :(
2019. jan. 2. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!