Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltanak a szüleim?!

Miért tiltanak a szüleim?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Azért fordultam hozzátok,hogy van egy párom több mint fél éve nagyon szeretjük egymást de van köztünk 12év korkülömbség. A szüliemnek most mondtuk el pár napja és teljes mértékben ellenzik a kapcsolatunkat. Megfenyegettek,hogy ha tovabbra is találkozom vele akkot nekem is és is neki annyi. Én az idegesség miatt nem eszem nem megyek ki a szobabol. De ő mindvégig kitart mellettem ahogy én is mellette nagyon szeretjük egymást. A szüleim rám akarják allitani a rendörséget-e mellett embereket akik figyelik minden egyes lépésemet. 18 éves vagyok elszeretnék költözni lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de iskolába járok már nem sok van hátra mellette dolgozok. Segitsetek kérlek,hogy mi lenne a helyes?! Ha itthon maradok soha nem fogom látni többet páromat de a magam ura akarok lenni :( válaszotokat előre is köszönöm.

2019. jan. 2. 15:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
28%

A 20-nak teljes mertekben igaza van. Szerintem hamarosan ra fog jonni hogy te csak szexre vagy alkalmas es a csaladod borzalmas igy nem eri meg. Es most ha a nyakaba vesz hamarosan szulsz is neki 10 pulyat amit neki kell felnevelni mert te lusta leszel dolgozni.


Amugy anyad hiaba nyomoz, munkaltato nem adhat ki ilyen infokat senkirol( jo esetben ) ha megis akk ez van. Valjanak el utjaitok, o egy felnott ferfi te meg egy gyerek a 360 db rokonoddal egyutt, neg a vegen megolik szegenyt.

2019. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem egy siránkozos p@csa vagyok! Csak magamra vagyok utalva,mert a család kitagadott!! Magamra vagyok utalva. Talán ennyire nagy gond,hogy egy 18 éves nő segitséget kér egy olyan oldalrol amit kimondottan erre alapitottak meg. Sajnos nem tudjátok milyenek a szüleim. Senki nem tudja min megyek keresztül nem érzik át a fájdalmam. En csak az igazamért megyek de hiaba ha minden bevetnek ellenem!!
2019. jan. 2. 19:32
 23/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem szulok nem szeretnenk gyereket. Es nem leszek lusta dolgozni,mert most is dolgozom iskola mellett. Nem vagyok trehany nem vagyok lusta azert,mert fépvér vagyok. Nem mindem roma egyforma bocsanat.
2019. jan. 2. 19:35
 24/34 A kérdező kommentje:
Épp ezt akarom megelőzni,hogy ne legyen baja!! Ezért is kérem a segitségetek,hogy mit tehet nem vagyok jogász hogy minden egyes jogomat tudjam!! Tanulom a jogot de nem.ezt a részét!! Es innen látszik meg bocsánat a szóert de ez fajtalanság amig nem.irtam,hogy félig roma vagyok addig csak normális.kommenteket kaptam! Attol,mert van bennem roma vér én nem.tehetek rola bocsánat. Es ettol eltérően jobban szeretem a páromat mint bárki mást a vilagon és egy megjegyzés!!( mi nem a szexet latjuk egymasban mint egyes lányok akik 13 évesen tehetbe vagják magukat) Koszonom!
2019. jan. 2. 19:43
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, én egyfelől elzárkózom minden rasszista felhangtól (nem függ össze a bőrszín és a kontroll-mánia) másfelől csendben megjegyzem, hogy mi a párommal 17L/33F-ként jöttünk össze - 21 évvel ezelőtt.

Úgyhogy tanács: ne foglalkozzatok a fenyegetőzésekkel, tegyétek, amit ti jónak gondoltok.

2019. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, én csendben megjegyzem, hogy mi a párommal 17L/33F-ként jöttünk össze - 21 évvel ezelőtt.

Úgyhogy tanács: ne foglalkozzatok a fenyegetőzésekkel, tegyétek, amit ti jónak gondoltok.

2019. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Sajnálom de az utolsó 2 kommentel teljea mértékben nem értek egyett! Nem tehetek róla,hogy a van bennem roma vér! Ettől meg ugyam ugy szeretem a párom. Szerintem itt az utolsó 2 kommentbe nagyom fajtalankodtok!
2019. jan. 2. 22:31
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ember, 18 éves felnőtt nő vagy, habár úgy tűnik csak elvileg. Oldd meg, ha annyi hú de szerelmes vagy. De azt remélem azért tudod, hogy a 30-as pasik miért állnak össze tinilányokkal...
2019. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy strigó a gyerek. Az ilyen csajok a legjobb alapanyagok, akikből útszéli lotyókat lehet csinálni. Először nagy a szerelem, aztán, hú haa kevés a pénz csináld már egy kicsit, nem sokat, csak egy két alkalommal, aztán az út szélén találja magát. Jövője nincs, hova mennie nincs, mert a család kitagadta a francba. Szép perspektívák. Persze ez nagyon a véglet.
2019. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Nonner válasza:

Azért tiltanak, mert a szüleid, mint annyi más szülő is, hisznek abban az elmaradott felfogásban, hogy ismerik a gyerekük és tudják mi a jó neki. (És hozzátenném, általában igazuk is van...)

Ugyan kicsit túlzásba viszik véleményem szerint, de próbáld meg, hogy leülsz velük, mondják el miért. Az nem válasz, hogy mert csak, vagy mert én azt mondtam.. Kérdezd az okát, mondják el észérvekkel, amiket te próbálj meg az ő szemszögükből nézni.

Én 24 évesen is belefutottam egy olyan kapcsolatba, amire azt hittem jó lesz, anyám tudta, hogy nem, igaza is lett.

Nem nagy gáz a korkülönbség, de gondolj bele, hogy a 30-as pasik már nagy eséllyel családot szeretnének.

Ha vállalod és belemész, a te döntésed legyen.

2019. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!