Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha egy egyetemista...

Elítélendő, ha egy egyetemista nem dolgozik nyári szünetben, csak az iskola alatt havonta pár alkalommal?

Figyelt kérdés
És fizetik neki a nyaralást, strandot stb.
2019. jan. 7. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Neki normális szülők jutottak nem szalagmunkások.. Csak ez fáj a szalagmunkás réteg szalagmunkás jövőjű kölykeinek..
2019. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Itt a GYIK-en ezért azonnal egy féreg szintjére kelülő élősködő lesz!


Itt a legtöbben már 6 évesen az ovi kerítésénél árulták járókelőknek a saját taknyukból formázott szobrokat, hogy teljen lakbérre és ennivalóra!

2019. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is fizették volna, de nekem lesült volna a bőr a képemről, ha felnőtt emberként a szüleim fizették volna a bulit meg a nyaralást. Nem szakadtam meg nyáron sem a munkában, egy hónapig, heti kétszer mentem, és bőven volt mindenre amit szerettem volna.
2019. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, dehogy.
2019. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
attol fugg, hogy mennyire jomoduak azok, akik eltartjak
2019. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ítélendő el, de attól függően milyen szakon vagy, fontos lehet szakmai munkát végezni. Pl. ha mérnöki/informatikai szakon tanulsz, az első rendes munkahelyedre jelentkezésnél nagyon számít hogy csináltál-e szakmai gyakorlatot.
2019. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Az, hogy nem dolgozol a szabadidődben nem. Az, hogy dolgozgatsz és emellett nem tudsz spórolni szórakozásra...Hát, az nem egy felelősségteljes költekezésre utal.
2019. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Normális családokban nem gáz.

Proliéknál 18 év felett már halálos bűn, ha ingyen lélegezni mersz szüleid hajlékában. Hiszen akkor már nem jár utánad a családi, ami miatt a világra jöttél.

2019. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez lenne a normális, a szüleim is mindenben támogattak én is így csinálom majd.

Semmivel sem tart előre az a csoporttársam aki állandóan dolgozott és így akarták felelősségre nevelni a szülei mint én.


Miért jó az, ha egy éppen az életet elkezdő fiatalt dolgoztatnak? Tanul is, dolgozik is.

Lassan tényleg az ovisokat is elküldik dolgozni, hogy legyen miből kakaót venni.

2019. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Azok irigylik,akiknek a szülei tudatlan prolik,akik még magukat is alig bírják eltartani betanított munkával,de nekik minden áron gyerek kellett,persze azt is az állam nevelte fel,mert önerőből képtelenek lettek volna.

2019. jan. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!