Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy napon születettem a...

Egy napon születettem a testvéremmel, van még itt olyan aki szintén?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk ikrek, 6 év van köztünk. Az érdekelne, hogy milyen kapcsolatban vagytok, mennyire hasonlítotok külsőleg, illetve belső tulajdonságaitokban. Illetve, hogy ez vajon mennyire gyakori :)

2019. jan. 8. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem a gyerekeim, hanem a kislányom és az unokatestvére születtek egy napon, de 2 év korkülönbséggel.
2019. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Unokatestvéremmel egy napon születtem (2 évvel idősebb nálam), semmi kapcsolat nincs.
2019. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Én a nagyapámmal születtem egy napon. Párom a nénikéjével. Párom édesanyja pedig az apai nagyapjával született egy napon.
2019. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszéd gyerekek születtek egy napon, (fiú és lány) 3 év különbséggel. Nem hasonlítanak egymásra, és folyton veszekednek.
2019. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, leginkább az érdekel, hogy ez testvéreknél mennyire gyakori, nem pedig a tágabb családban :) Mi iszonyatosan mások vagyunk belsőleg, csak az alap értékrendünk azonos, habitusunk teljes ellentét. Külsőleg hasonlítunk, de nem jobban mint más testvérek. kapcsolatunk sem átlagon felüli vagy aluli.
2019. jan. 8. 12:56
 6/12 Metionin ***** válasza:
28%
Köztünk 1 év és 1 hét van, külsőre a nemi jellegeket kivéve tök egyformák vagyunk, személyiségre annyi hogy én introvertált, ő extrovertált de egyformán gyökerek vagyunk.
2019. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Mi egy napon születtünk, augusztus 19.-én. Köztünk négy év van az én javamra. Lány vagyok(23), ő fiú(19).

Kiskorban utáltuk egymást, pontosabban én őt amiért kiaszakított az egyke szerepből. Napi szinten vertem😂. Ezt már úgy 10 éve elhagytuk, szerintem jó a kapcsolatunk. Van igaz, hogy napokig nem beszélünk, amióta én elköltöztem, de ha egyutt vagyunk akkor nagyon jókat tudunk nevetni, elbeszélgetni a semmiről. Azt is velem beszélte meg mikor szerelmi bánata volt mert anyámékkal nem merte, szóval jól esett, hogy bízott bennem. Persze néha azért még ma is egymás torkának tudunk ugrani de az 10 percig tart.

Ő nyitott barátkozós, nem otthonülős, viszont jovokepe még annyira nincs, abban sem biztos, hogy azzal akar e foglalkozni amit tanul.

Én is szeretek baratkozni, de ha lehet otthon ülök. Utálom a tomeget, fesztiválokat amikért ő meg rajong. Nekem biztos munkám van, tudom mit akarok. (Oke 19 eves koromban meg en se voltam ebben biztos. )

En szerintem kicsit szelidebb ember vagyunk. Viszont a humorunk mind2nek nagyon beteg. Ami lehet hogy nem a legjobb.

Kulsore hasonlitunk. Az arcunk szinte ugyanaz. Az enyem lányban :) Annyi a kulonbseg, hogy en barna vagyok, o meg sötétszőke.

Remélem kielégítő volt a válasz:D

2019. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy napon születtünk a húgommal. Sok a hasonlóság, a gyerekkori képeinken szinte ugyanúgy nézünk ki.
2019. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem es a fiu testvere is 1 napon szulettek, 10 ev kulonbseggel. Csak annyiban hasonlitanak, hogy szep emberek, de ez ugyebar nem a szulinap miatt van. :)
2019. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de viszont nagyapám (83),apám(50),apám húga (26) és öcsém (19) is szeptember 22-én születtek. Nagyon hasonlítanak külsőleg és belsőleg is. Nálunk a 22-es szám nagyon gyakori a családban ha szeptemberiek,ha nem. Én is 22-re vagyok kiírva a kislányommal igaz február,de szerintem, akkor is fog érkezni. Ugyanúgy 22-én született még az egyik nagymamám és az unokatestvérem is. Főleg apám részéről gyakori ez a 22-es szám,anyukám családjában csak egyszer fordult elő.
2019. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!