Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a gyereketek (aki már nagykorú! ) egy nap hazaállítana a barátnőjével, bemutatná nektek, s őszintén bevallaná, hogy a testéből él?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 14:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha a gyermekemnek annyi esze van hogy egy ku.√@val alljon ossze ezzel akar nemi betegseget ossze szedve, nem beszelve a szegyenrol akkor hajra. Tiltani ugysem lehet.
2019. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
"Fiam, jó alacsonyan lehetnek az elvárásaid."
2019. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Én először magamban gondolkoznék el hogy mit rontottal el hogy nem ismerem a fiam ... aztan elmondanám miért nem olyan jó dolog ez mint amilyen jónak tűnik most nekik .
2019. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

19 éves, nagyon a lázadó korban lévő srácról van szó!A barátnő 22 éves.


Lehet, hogy ez is hozzátartozik a tinikori lázadáshoz? Bízom benne, de tiltani nem lehet, ez így van, és azzal csak rontanék a helyzeten.

2019. jan. 8. 14:25
 5/30 anonim ***** válasza:
19%

Ha a csaj a fiamnak keres nem a stricijének vagy drogra, nem ellenezném. Pár milliót keres rajta aminek a felét félreteszi, aztán úgyis elege lesz belőle mert k*rvával nem lehet együtt élni. Nem ő az első férfi aki megtette, még az ismerősi körömből sem.

Mert feltételezem, a fiú nem a felszarvazott férfi szerepét játssza a sztoriban?

2019. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Még csak most fog érettségizni, utána egyetemre tervez menni, ahol annyi új barátja, barátnője lehet... Én nagyon remélem, ideiglenesen "bolondult így meg". De ha nekiállok egy 19 évest elhordani a "szerelme" miatt mindenféle hülyének, felelőtlennek, lehet hogy a kapcsolatunkra is negatív hatással lenne. Egyedül nevelem sajnos. ..
2019. jan. 8. 14:29
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak a ti kapcsolatotokra lesz negatív hatással, az övéjükre is pozitívval. Ne tiltsd.
2019. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Azt jól látod, hogy tiltani nem lehet. ALjasabb trükkökkel próbálkozni szintén nem ildomos (lányt lejáratni, stb.). Oké, hogy lázad, de ha a megelőző 19 évben sikerült átadnotok egy bizonyos erkölcsi és egyéb normát neki, akkor hamarosan ő maga fogja belátni,, hogy ez nincs jól. Ha más nem, a férfi énje fog megszólalni benne előbb vagy utóbb: nincs normális férfi, aki eltűri, hogy a nője mással is lefeküdjön, akár pénzért sem.
2019. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem hogy nem zavarja, hogy amikor "dolgozik" akkor akár napi 5-6 f@$zt szopkod az a száj amit ő este csókolgat?

Hogy "munkaidőben" b@$$zák halomra az sem zavarja?? Eskü nem értem!

2019. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi reakciókat, tanácsokat! Igen, én is úgy gondolom, minél inkább tiltanám, annál inkább az ellenkezőjét csinálná, már csak azért is alapon. Alapvetően egy teljesen értelmes, okos fiú. Ha 1-2 év és benő a feje lágya, már nem hiszem hogy addig is vele maradna..


Azt nem tudom, hogy a lány mennyit keres és egyáltalán, hogy kinek, minek ad belőle, de ez a része már nem is annyira érdekel, meg furcsán venné ki, ha rákérdeznék ilyen részletekre a fiamnál. Remélem, azért családot nem vele tervez (mondjuk ezt én sem hiszem)!


De addigis, ti úgy tennétek, mintha mi sem történt volna, elfogadnátok a leányzót, kedvesek lennétek vele, mintha csak egy "átlagos" barátnő lenne?

2019. jan. 8. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!