Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttál már rá példát, hogy...

Láttál már rá példát, hogy elkényeztetett, lusta, egoista felnőtt ember megváltozik?

Figyelt kérdés
Tudom szép jelzők, de még így finoman fogalmaztam. Testvéremről van szó. Még mindig abban a hitben él, hogy ő csak azért született, hogy a szülők, rokonok kiszolgálják. Mindenkit kihasznál. Amikor közöltem otthon, hogy én ebből nem kérek és nem fogok neki segíteni már semmiben, akkor én voltam a gonosz.
2019. jan. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Viszont ideje lenne, hogy ne te tarts el egy parazitát.
2019. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted. Ha meg ezert hatat is forditanak neked akkor jobb is ugy. Nehogy mar a nyul vigye a puskat!!
2019. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha magára lesz utalva,akkor nagy csoda is történhet.Ameddig viszont"madarakat" tarthat minden marad a régiben.
2019. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam ilyet. Vannak viszont akik nőkkel tartatják el magukat :-)
2019. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!