Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg senki?

Miért nem ért meg senki?

Figyelt kérdés
Mindig kedves, aranyos lánynak tartottak, szüleim és a barátaim részéröl is sok szeretetet kaptam. Mondhatni jó munkám is volt, de nem jutottam elöre és láttam magamban a hibát, hogy mindenkinek túl sokat engedtem. Ha elhívtak valahova, akkor mentem, nem mondtam nemet. Ez volt a munkahelyemen is, kedves voltam, szerettek az emberek akikkel dolgoztam, de többet akartam. Újra vissza ültem az iskiolapadba és a fejembe vettem, hogy megváltozom. Úgy döntöttem, hogy nem fogom már az emberek érzéseit ennyire figyelembe venni mint eddig és el akarom érni, hogy legyen szebb házam, bejárhassam a világot. Új munkám van, ami azzal is jár, hogy keményebbnek kell lennem másokkal. Persze ez áldozatokkal jár, nem tartom már annyira a kapcsolatot a családommal és nem vagyok már az a ‘cuki’ lány. Szüleim mindig azt vágják a fejemhez, hogy egyszer még nagyon meg fogom bánni. Szerintetek igazuk van? Meg fogom bánni, hogy más lettem? Miért nem ért meg senki?

2019. jan. 8. 22:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én sem értelek :(
2019. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem. mármit a sztorit.
2019. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen megfogod bánni. De ha neked a pénz a fontos akkor minek írtad ki a kérdést?? Teljesen felesleges volt. Voltaképpen azt írtad, hogy mindenki szeretett, mindenki támogatott, mindenkitől csupa jót kapták, de te a saját önzőséged miatt voltaképpen azokat taposod el akiknek köszönhetően jó ember voltál.
2019. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem taposom el öket, de ök teljesen máshogy látják ezeket a dolgokat és ha sokat lennék velük továbbra is, akkor egyszerüen megmaradnék az ö gondolkodásuknál. Miért baj, ha többet akarok az élettöl, mint havi 300e forintot és évi egy horvátországi kirándulást?
2019. jan. 8. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
300 ezer nem elég? Hát én örülnék ha annyit keresnék havonta.. :( Látszik h ha vki kap mindig többet akkar 600 ezret aztán 1 misi kell majd ördögi kör aki a kicsit nem becsüli eltapos mindenkit sokért. :(
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az nem baj, ha többet akarsz az élettől vagy több százezret keresel. Mindenki ezt akarja. De ttől miért is kell megváltoznod? Miért kell idézlek: " Úgy döntöttem, hogy nem fogom már az emberek érzéseit ennyire figyelembe venni " " nem tartom már annyira a kapcsolatot a családommal és nem vagyok már az a ‘cuki’ lány" Ennek mi értelme??
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy mindig mindenkit elörébb helyeztem magamnál, de így nem jutottam sehova.
2019. jan. 8. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Van átmenet a mindenki kihasznál és az érzelmi analfabéta leszek,mindenkibe bosszúból belerúgok,csak a pénzt hajhászom,és mindenkivel megszakitom a kapcsolatot között. :O

58N

2019. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a munkahelyen a Marikát rövidebb gyeplővel kell fogni, a szüleiddel még lehetsz kedves.

Értem, hogy most azt gondolod, hogy félsz, hogy ha egyszer engedsz, akkor visszacsúszol és megint minden helyzetben engedni fogsz, de ezen túl kéne lépni.

2019. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Látszik, hogy fogalmad sincs mi van az Újszövetségben, így maradsz buta. Neked sem ártana olvasni.

Én felpontoztam az ötletet. Amúgy van benne egy ige, ami így szól: minden baj gyökere a pénz utáni sóvárgás. És ez itt jól lett demonstrálva.

Neked meg, 58 éves nő, ezt írja 12Ezek pedig olyanok, mint az oktalan állatok, amelyek természettől fogva megfogásra és levágásra valók; azt káromolják, amit nem ismernek.


Sok sikert a további ostoba élethez.

2019. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!