Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem ért meg senki?

Mindig kedves, aranyos lánynak tartottak, szüleim és a barátaim részéröl is sok szeretetet kaptam. Mondhatni jó munkám is volt, de nem jutottam elöre és láttam magamban a hibát, hogy mindenkinek túl sokat engedtem. Ha elhívtak valahova, akkor mentem, nem mondtam nemet. Ez volt a munkahelyemen is, kedves voltam, szerettek az emberek akikkel dolgoztam, de többet akartam. Újra vissza ültem az iskiolapadba és a fejembe vettem, hogy megváltozom. Úgy döntöttem, hogy nem fogom már az emberek érzéseit ennyire figyelembe venni mint eddig és el akarom érni, hogy legyen szebb házam, bejárhassam a világot. Új munkám van, ami azzal is jár, hogy keményebbnek kell lennem másokkal. Persze ez áldozatokkal jár, nem tartom már annyira a kapcsolatot a családommal és nem vagyok már az a ‘cuki’ lány. Szüleim mindig azt vágják a fejemhez, hogy egyszer még nagyon meg fogom bánni. Szerintetek igazuk van? Meg fogom bánni, hogy más lettem? Miért nem ért meg senki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, változás, konfliktus

jan. 8. 22:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én sem értelek :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont jan. 8. 22:09 Privát üzenet
én sem értem. mármit a sztorit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont jan. 8. 22:12 Privát üzenet
Igen megfogod bánni. De ha neked a pénz a fontos akkor minek írtad ki a kérdést?? Teljesen felesleges volt. Voltaképpen azt írtad, hogy mindenki szeretett, mindenki támogatott, mindenkitől csupa jót kapták, de te a saját önzőséged miatt voltaképpen azokat taposod el akiknek köszönhetően jó ember voltál.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont jan. 8. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem taposom el öket, de ök teljesen máshogy látják ezeket a dolgokat és ha sokat lennék velük továbbra is, akkor egyszerüen megmaradnék az ö gondolkodásuknál. Miért baj, ha többet akarok az élettöl, mint havi 300e forintot és évi egy horvátországi kirándulást?

# 4/12Időpont jan. 8. 22:30 Privát üzenet
300 ezer nem elég? Hát én örülnék ha annyit keresnék havonta.. :( Látszik h ha vki kap mindig többet akkar 600 ezret aztán 1 misi kell majd ördögi kör aki a kicsit nem becsüli eltapos mindenkit sokért. :(

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont jan. 8. 22:41 Privát üzenet
Az nem baj, ha többet akarsz az élettől vagy több százezret keresel. Mindenki ezt akarja. De ttől miért is kell megváltoznod? Miért kell idézlek: " Úgy döntöttem, hogy nem fogom már az emberek érzéseit ennyire figyelembe venni " " nem tartom már annyira a kapcsolatot a családommal és nem vagyok már az a ‘cuki’ lány" Ennek mi értelme??

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont jan. 8. 22:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt úgy értettem, hogy mindig mindenkit elörébb helyeztem magamnál, de így nem jutottam sehova.

# 7/12Időpont jan. 8. 22:44 Privát üzenet

Van átmenet a mindenki kihasznál és az érzelmi analfabéta leszek,mindenkibe bosszúból belerúgok,csak a pénzt hajhászom,és mindenkivel megszakitom a kapcsolatot között. :O

58N

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont jan. 8. 22:47 Privát üzenet

Attól, hogy a munkahelyen a Marikát rövidebb gyeplővel kell fogni, a szüleiddel még lehetsz kedves.

Értem, hogy most azt gondolod, hogy félsz, hogy ha egyszer engedsz, akkor visszacsúszol és megint minden helyzetben engedni fogsz, de ezen túl kéne lépni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont jan. 8. 22:58 Privát üzenet

Látszik, hogy fogalmad sincs mi van az Újszövetségben, így maradsz buta. Neked sem ártana olvasni.

Én felpontoztam az ötletet. Amúgy van benne egy ige, ami így szól: minden baj gyökere a pénz utáni sóvárgás. És ez itt jól lett demonstrálva.

Neked meg, 58 éves nő, ezt írja 12Ezek pedig olyanok, mint az oktalan állatok, amelyek természettől fogva megfogásra és levágásra valók; azt káromolják, amit nem ismernek.

Sok sikert a további ostoba élethez.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont jan. 9. 07:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 vagyok, a családom egy roncs, senki sem normális, eltorzult személyisége van mindenkinek. Mit tegyek? (HOSSZÚ, bonyolult, fájdalmas)
Miért nem szeretnek az emberek? Családom és senki más?
Most tudtam meg, hogy a barátomnak van egy eltitkolt lánya.3 éve élünk együtt, a fiával és a családjával nagyon jó a kapcsolatom. Mindenki tudott a gyerekről, csak nekem nem...
Nektek rosszul esne ha haza utánzátok és neki nem várna senki a buszmegállóban?
Mindenki elfelejtette a szülinapomat annyira rosszul esik. Senki nem köszöntött fel. Még a szüleim se. Barátaim sem. Mit csináljak hogy jobb kedvem legyen? Volt már így valaki? Már bőgtem 1 órat.
Senki sem kíváncsi a babámra. Már a férjem is mondta hogy az én családomból nem kíváncsi ránk senki. Csak az ő családja jön mindig látogatni. Nekem ez nagyon rosszul esik. Miért...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!