Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik tényleg szerelmesek és...

Akik tényleg szerelmesek és jól érzik magukat együtt azoknak valóban nem kell bizonygatni fotókkal ezt? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már hogy akik úgymond újdonsült pár, és szinte állandóan posztolnak különböző közösségi oldalakra fényképeket magukról, illetve a romantikus vacsoráról, akármiről ami arról szól hogy ők mennyire szerelmesek és szeretik egymást, azok valójában nem is annyira boldogok a valóságban, azt mondják. Ez igaz?
2019. jan. 10. 22:33
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Például többek között a karácsonyfa melletti fotózkodás együtt, különböző pózokban, majd ráírják a képre hogy ,, örökké szeretlek,, és feltöltik stb...
2019. jan. 10. 22:39
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg. Az életkoruktól is függhet azért, mert ha mondjuk 18 évesek, akkor el se tudják képzelni az életet posztolgatás nélkül, és akkor azért más a posztolgatás, mint pl. 50-60 évesek esetében.
2019. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
* feltöltik a különböző közösségi oldalakra hogy mindenki lássa, ezzel bizonyítva hogy ők mennyire szerelmesek és boldogok?!
2019. jan. 10. 22:40
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Én a párom előtt sokat facebookoztam posztolgattam is mert volt időm. Mióta együtt vagyunk 3 éve azóta semmit nem tettem fel , sőt az utóbbi 1 évben leis töröltem magam . Én nagyon boldog vagyok attól függetlenül hogy nem volt fent soha képünk, ha új emberekkel ismerkedünk megkérdezik mindig hogy most tálaltunk egymásra hogy ennyit nevetgélünk? Egyébként nagyon sok barátom van , aki facebookon tökéletes életet él, karácsonyfa mellett gyerekek apuka , közbe meg külön alszanak évek óta vagy éppen állandóan veszekednek , szidják egymást. Mi nem posztoltul a baba ultrahang képet, így csak őszinte gratulációkat hallottunk nem kamu hozzászólást 1000eve nem látott emberektől.
2019. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mit szóltok például ahhoz aki a fentebb leírtak mellé, még azt is kiírja átvitt értelemben a közösségi oldalra hogy milyen jó jelenleg a sze*uális élete?
2019. jan. 10. 23:00
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet igy leegyszerusiteni, hogy mind boldogtalan, aki posztol, es mind igaz szerelmes, aki nem, mert ez eleg fa ek hozzaallas...
2019. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Aki azzal vaganykodik közösségi oldalakon a fentebb leírtak mellé hogy most mennyire jó az intim élete és mellé fotózza félig kitakarva a játékot hozzá? Én szerintem ez már beteges.
2019. jan. 10. 23:03
 8/31 anonim ***** válasza:
32%

Foglalkozz a saját dolgoddal,imádom a ráérősőket h egész nap julcsi meg zoli facebokját lesik és irigykednek ha vmi kikerül... Tegyél ki te is nincs mit az meg te sarad..

36N

2019. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, ki bosszantott fel ennyire? Csak nem az exed? Posztolgat? Tegye. Tőlem akárki csinálhatja.. ettől nem lesz se több,se kevesebb mint a nem posztolgatós emberkék.
2019. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van kivétel de tényleg érdekes hogy ahol agyonposztolják a profilukat szelfikkel meg naponta többször megy a "szercsiláwcsi" publikusan általában nem szoktak hosszú kapcsolatok lenni.

Mindenki akit ismerek és tényleg, több éve tartó kapcsolatban van kb fél évente ha kirak egy közös képet és ennyi.

2019. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!