Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik tényleg szerelmesek és...

Akik tényleg szerelmesek és jól érzik magukat együtt azoknak valóban nem kell bizonygatni fotókkal ezt? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már hogy akik úgymond újdonsült pár, és szinte állandóan posztolnak különböző közösségi oldalakra fényképeket magukról, illetve a romantikus vacsoráról, akármiről ami arról szól hogy ők mennyire szerelmesek és szeretik egymást, azok valójában nem is annyira boldogok a valóságban, azt mondják. Ez igaz?
2019. jan. 10. 22:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Ez belemagyarázás. Sokszor olyanok szoktak ezzel jönni, akik irigyek más boldogságára, ezért belemagyarázzák, hogy az illetőnek biztos ilyen meg olyan problémái vannak és azért posztolgat, hogy ezt kompenzálja. Az igazság az, hogy a legtöbb ember, aki posztolgat, azért csinálja, mert szeret posztolgatni, szereti figyelni a reakciókat, és ennek semmi köze ahhoz, hogy épp kivel milyen kapcsolatban van. Én nem szeretek sehova semmi ilyesmit feltöltögetni, de ettől még az én kapcsolatom semmivel se jobb vagy rosszabb, mint másoké, csak egyszerűen én nem olyan fajta ember vagyok, aki képeket posztolgat a magánéletéről.
2019. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
7%

Nekem is meglepő volt, amikor valaki, aki nagyon mértékkel kezelte a közösségi oldalt és előző párkapcsolatában megbeszélte, hogy nem tesznek ki semmit, mert nem az oldalra és másokra tartozik ez, új kapcsolatában gyökeresen ellentéte ennek.

Képek kiposztolásával becézgetés a másik félnek, stb. Gondolom ott az oldalon a környezettől megerősítés jól esik, hogy mennyire boldog most a párkapcsolatuk.

2019. jan. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként etikailag, erkölcsileg akkor nem találom kifogásolhatónak, ha a képek - és szövegek kitételében nincs olyan célzatosság, amelyben azt sejteti a postoló fél, hogy "most boldog vagyok, de az ex esetén mi nem ment", gondolok itt különösen intim életre vagy bármire.

Ha valaki azt akarja demonstrálni, kvázi összemérni, hogy a jelenlegi párkapcsolat miért jó és boldog, de az előző miért nem volt az, akkor ő valójában nem is boldog, maximum a magánytól - és szenvedéstől megmentette az új kapcsolat...

Ha csak ilyen céllal születnek képek, postok, sokat sejtető szavak a képek alá, ebben az esetben az egész csak arra szolgál, hogy az illető bizonyítsa önmagának - és környezetének, hogy ő bizony mennyire boldog és elégedetten söpörhesse be környezete elismerését, akik megerősítik: őt teljesen megváltoztatta e párkapcsolat, bezzeg az előzőben látszott, mennyire szenved, milyen boldogtalan, soha nem volt egyetlen mosolya sem.

2019. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy nagy hülyeség!!!Az egész fb!!!Amíg egyedül álló voltam en is minden nap tettem fel képeket.Most már így 10 ev kapcsolat után minek??Csinálunk képet igen nem is keveset hogy legyen emlék a gyermekeinknek unokakak,de nem tesszuk fel a netre.
2019. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%

"Mit szóltok például ahhoz aki a fentebb leírtak mellé, még azt is kiírja átvitt értelemben a közösségi oldalra hogy milyen jó jelenleg a sze*uális élete?"

És te mit szólsz ahhoz, aki mások szexuális életét vizslatja a facén ahelyet, hogy a saját életét élné? Nekem az utóbbiakról sokkal lesújtóbb a véleményem, mint azokról, akik egyszerűen agyatlanok, ezért a saját facéjukkal vannak elfoglalva egész nap.

2019. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha sok a mosolygós "tökéletes boldogságban élünk" poszt, ott pont hogy szar van a palacsintában. Szerintem.
2019. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%

Az, hogy ki mennyit, miről, kiről posztol az nagyon egyéni. Én pl akkor sem posztoltam közös képet mikor szarabb kapcsolatom volt és most sem, mikor minden klassz.

A profilképem is egy évben egyszer cserélem. Aki gyakran posztol az életéről az a párjáról is fog, legyen bármilyen szar is a kapcsolatuk...

Oh, és nem vagyok 50 éves, mint ahogy előttem írta valaki.

2019. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

Kéthavonta egyszer lépek be pár percre Fb-re, mégis, az ilyen, párkapcsolatos bejegyzésekről képes e-mail-t küldeni a rendszer, amennyi a tárgyba belefér, annyit látok belőle aztán megy is a kukába.

Én személy szerint nem foglalkozom más Fb magánéletével, anno csak Messenger miatt hoztam létre, mert van akit csak ott érek el, ha megoldható lenne hogy Fb-fiók nélkül is megtaláljam messenger partnereimet, törölném az egészet.

2019. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

"az ilyen, párkapcsolatos bejegyzésekről képes e-mail-t küldeni a rendszer"

Le lehet tiltani (nem?). Vagy legalább irányítsd egyenesen a spam mappába.

2019. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%

Le, igen, csak mivel kéthavonta egyszer lépek be, még nem állítottam át.

Szűrővel egyébként oda irányítottam, de valamiért egy idő óta nem működik normálisan a szűrő.

2019. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!