Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik tényleg szerelmesek és...

Akik tényleg szerelmesek és jól érzik magukat együtt azoknak valóban nem kell bizonygatni fotókkal ezt? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már hogy akik úgymond újdonsült pár, és szinte állandóan posztolnak különböző közösségi oldalakra fényképeket magukról, illetve a romantikus vacsoráról, akármiről ami arról szól hogy ők mennyire szerelmesek és szeretik egymást, azok valójában nem is annyira boldogok a valóságban, azt mondják. Ez igaz?
2019. jan. 10. 22:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ma már egyébként működik a messenger face nélkül is, telefonszámmal. Egy ideje külön választották a két alkalmazást.

Bocs az offért. :)


Szerintem sem lehet amúgy átlagot vonni. Volt exem, akivel nem nagyon volt közös képem, mert jajj utálja a fészt, aztán amúgy csak nem tervezett hosszú távra és ciki lesz az ismerősök előtt. Mint utólag kiderült...

Emiatt eleinte görcsösen posztolgattam az új kapcsolatomban, annak ellenére is, hogy párom utálja, ha fotózzák. Így lassan 4 év után ez leülepedett, kb félévente egyszer van közös fotónk, több nem is kell. Ennek ellenére jó a kapcsolatunk.

2019. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%
Annyira túlmisztifikálják ezeket a "közösségi" oldalakat! Nagyon boldog vagyok a párommal, de az fb szerint nem is ismerem:D
2019. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Meg kell felelni az embereknek.
2019. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem már szóltak be "jóakaró", "aggódó" volt évfolyamtársak (két enyhén elmebeteg nő), hogy annyira el vagyok tűnve, biztosan nagyon nagy bajban lehetek. Meg hogy nincsen rólunk kint közös kint kép, stb. Ők folyamatosan posztolgattak, mindkettő 34-37 közötti nő, egyiknek csak olyan párkapcsolata volt, ahol a férfi nem vállalta fel testsúlya a miatt, ezért mindig ilyen felülről fotózott szelfiket pakolgatott ki műmosollyal, filterezve, aztán várta a bókokat, tehát ez a szint... visszaigazolást vártak. Lerántottam magam a legsötétebb nyomorba és többé nem léptem fel. :D Élettársammal 10 éve vagyok együtt, voltak viták, nézeteltérések, de ő a lelki társam. Sok fotónk van, utazunk, de én nem szeretek pont az ilyen energiavámpír régi ismerősök miatt sem szerepelni.
2019. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a kortól függ 1-es. Én 24 vagyok, sose facebookoztam, és nem is fogok. Viberem van, azon tudok írkálni anyukámnak és a barátnőimnek. Mi kb fél éve voltunk együtt a párommal, amikor először csináltunk közös képet, akkor is amolyan "vicces" képeket.

Lehet ebben valami, ugyanis valóban maguknak kéne megélni a pillanatot, nem az idilli kép alá írt kommentekre válaszolni.

2019. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy többségben igaz, kivéve talán az olyan alapból exhibicionista embereknél akik azt is megosztják, mit ettek vagy milyen WCztek. Mindig mosolygok amikor ilyen szánalmas facebookos ömlengéseket látok, szerintem ha tényleg renben van egy kapcsolat akkor nincs szükség külső megerősítésre és kompenzálásra. Az ismerősök között is ezt vettem észre, általában azoknál a pároknál van a legtöbb balhé és megcsalás, akik nagyon hangoztatják a külvilág felé, hogy mennyire imádják egymást.
2019. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ott vannak egymás mellett egy adott helyen és kiteszi mindkét fél, hogy "a másik társaságában" adott helyen van, felteszik a képeket + mellé becézgetik egymást képek alatt. :-)

Ez nem tudom, kinek szól, mondjuk jó, ha boldogok, csak a telónyomkodás és feltöltögetés, írogatás pillanatában pl. nem egymással foglalkoznak, pedig egymás mellett vannak...

Megfigyeltem már azt is, hogy azok, akik más életét nyomonkövetik Fb-n, elkezdenek gyanakodni, hogy adott pár már esetleg nincs is együtt, ha nem töltenek fel semmit.

Egyik előző hozzászóló utalt ilyenre, én is tapasztaltam.

2019. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Aki túlságosan sokat oszt meg a magánéletéből másokkal az interneten, az valamit bizonyítani akar. Vagy saját magának vagy másoknak.

Aki tényleg elégedett és boldog az életével és a párjával, annak nem az az első gondolata, minden fénykép elkészültekor, hogy most azonnal szaladok és keresek egy publikus wifit, ahol ezt feltölthetem a facebookra, hogy a húsz éve nem látott általános iskolai osztálytársaim nézhessék, hogy én most milyen boldog vagyok.

2019. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
férjemmel nagyon szeretjük egymást és nincs egy közös kép se a fb-on :D el vagyunk egymásnak. mi sose szerettük azokat az embereket, akik széles vigyorral vagy kacsaszájjal pózolnak egy közös kép kedvéért,hogy a posztolás után aztán csak a lájkokat várják.
2019. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
14%
Én 18 éves srác vagyok és nem posztolunk sokat barátnőmmel, csak ritkán, és mindketten abba a 10/10es kinezetű kategoríába sorolhatjuk magunkat, én is posztolhatnám a félmeztelen képeimet, meg hogy úristen itt meg ott voltan nyaralni, de én megvagyok elégedve mindenemmel, nem kell mutogatnom. Ezt azért mondom mert nagyon sok fiatal lány, fiú, de bárki aki nagyon aktív a közösségi médián, egyfajta pozitív oldalt próbál megmutatni magáról, az élményeit, hogy ezzel kompenzáljon valamit. PL az önbizalomhiányát. Voltak ilyen ismerőseim, posztolgattak, jó kis kép után mentek magukba inni, mert ezeknek az emhereknek javarészt felszínes és unalmas életük van, de azt akarják a külvilag mást higyjen róluk. Tapasztalatból tudom ezt, ezért ne higyj semminek a social median.
2019. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!