Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lesz neki, ha egyedül...

Milyen lesz neki, ha egyedül marad? Ez az élet rendje?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és felvetődött, hogy a párommal összeköltözünk. Igen ám, de a szüleim elváltak, magyarul az édesanyám egyedül maradna.. A húgom egyelőre itthon él, de 2 év múlva ő is tovább szeretne tanulni. Mikor felvetődik a költözés téma nem érzem úgy, hogy anyut ez bántaná. Néha úgy veszem ki a szavaiból, hogy inkább jó ötletnek tartja. Párja nincs most. Furdal a lelkiismeretem, hogy tehetek-e vele ilyet attól függetlenül...
2019. jan. 13. 11:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Ez az élet rendje.
2019. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Anyukád jó ötletnek tartja, mert önállósodni fogsz így. Ő pedig nem egy önző ember, aki azért szülte a gyerekeit, hogy azok őt őrizzék egy életen át.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ez egy szép leválás lesz, hidd el.

2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Minden tiszteletem anyukádé, hogy ennyire támogatja az elköltözésedet. Bár nem derül ki, hogy férfi, vagy nő vagy, de nekem az a tapasztalatom, hogy a fiús anyák engedik el nehezebben a csemetét. Reméljük, így marad a helyzet, és a későbbi dönzéseidben is így fog támogatni. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ez az élet rendje. :)
2019. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki,hogy támogat. Ha teheted úgyis látogatod,látogat,felhívod,felhív. Vannak akik válás után a gyerekeik miatt nem kezdenek új èletet. Lehet most úgy éri új életet kezdhet.
2019. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus esete annak, hogyha nincs semmi probléma, lássunk bele mégis valami rosszat.
2019. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%

Kérdezz rá!


Lehet, hogy már ő is várja, hogy pasizhasson. De az is lehet, ha hugod tovább tanul, akkor együtt mennek az egyetemi városba, és ott vesz lakást.

2019. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, hogy lehetséges kiköltözünk külföldre, de úgy vettem észre ebben is inkább támogat, mert tudja hogy mi ott kint igazán jól keresnénk a párommal. És úgysem végérvényesen élnénk ott.

Igen, büszke vagyok én is anyára és bár az egyik komment nem igazán tetszett, de talán igaza van a kommentelőnek és lehet többet látok bele ebbe, mint ami valójában. Csak hát az én álláspontom is talán érthető, mert nekem mégiscsak az édesanyám :/.

Mindenkinek ment a zöld kéz! :)

További kommenteket is szívesen várok.

2019. jan. 13. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Szep tole hohy tamogat. Ez az elet rendje en is sajnalnam de attol nem leszel boldog ha sajnalod. A hugod otthol van meg 2 evig es mire elmegy lehet kozben anyud talal egy pasit. Azon kivul ugyis fogjatok tartani a kapcsolatot. Eld attol a sajat eleted, tudja hogy fontos ez neked
2019. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem marad egyedül, hisz nem szűnik a kapcsolatotok, csak máshol fogsz lakni.

Szerintem alig várja, hogy unokázhasson. :)

2019. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én, mint édesanya, szintén maximálisan támogatnálak. Több okból is, de a legfőképpen azért, mert azt gondolom, hogy akkor csináltam jól valamit, ha felnőttként önellátó lett a gyerekem, nem függ már tőlem. (Bármikor történhet velem bármi, és nem lenne jó érzés úgy meghalni, hogy bajban hagyom a gyerdkemet)

Én egyszerűen csak totál büszke lennék.

2019. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!