Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit csináljak hogy a barátom közvetlenebb legyen a szüleimmel?

Anya és nevelőapum próbál beszélgetni a barátommal,de a barátom csak egyszavas válaszokat ad. Vagy ami a legrosszabb,anya beszél hozzá és bemegy inkább a szobámba.. azt akarom hogy jó legyen a kapcsolatuk,hogy jól kijöjjenek egymással. El kéne mondanom ezt a barátomnak hogy próbáljon változtatni? De ezt nem lenne ciki neki elmondani? Nem tudom már mit csináljak! Annyira szeretném hogy jó legyen minden.. édesanyám mindig probal vele beszelgetni de latszolag a baratom nem nagyon akar.. pedig nyilván ha már hozzá járkál akkor megtisztelhetné őket azzal,hogy jol elbeszélget veluk! Nagyon zavar ez..tanácstalan vagyok! 18/L barátom 20

jan. 13. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Lecseréled a pasidat!

Az ilyen viselkedni nem tudó tajparaszt bunkó vadbarmokkal úgysem lehet mit tenni.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jan. 13. 15:00 Privát üzenet

Beszélj a barátoddal erről, hogy miért ilyen a szüleiddel! Meg, hogy neked ez rosszul esik, hogy ilyen rideg, távolság tartó velük! Miért lenne ciki erről beszélni? Vagy félsz a barátoddal megbeszélni a problémákat? Ha igen, az a ciki...

Ha belegondolsz, ez hosszú távon a kapcsolatot is tönkre teszi, hiszen a szüleid meg fogjál utálni a barátodat, és nem fogják szívesen látni nálatok, ami valljuk be, hogy érthető lenne...

Tehát, ezt mindenképpen beszéld meg vele!

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jan. 13. 15:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom hogy meg kéne beszelnem ezt vele,de megis mit mondjak neki? Felek hogy azt hinné,hogy rosszindulatusagbol mondom :/

# 3/15Időpont jan. 13. 15:14 Privát üzenet
Érdekes

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jan. 13. 15:16 Privát üzenet

Mondjuk én azon totál kiakadtam volna, hogy anyám beszél hozzá, ő meg fogja magát, és beszéd közben otthagyja. Már akkor rákérdeztem volna, valószínű, nem túl kedvesen, hogy nem zavar, hogy hozzád beszélnek? Nem kell a párunk szüleivel puszipajtáskodni, de az alapvető tiszteletet adjuk már meg, főleg, ha a jelek szerint a másik fél megadja.

Mi a ciki abban, hogy beszélsz vele? Amit ő csinál sokkal cikibb. Odamegy, gondolom, eszik, alszik, miegyéb, de hogy a háziakat emberszámba vegye, az már méltóságon aluli? Megkérdezhetem, mit szeretsz benne? (Nem kell válaszolnod, csak magadnak válaszolj.)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jan. 13. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Válaszolok szivesen :) velem nagyon aranyos,kedves es jol el beszelgetek vele,de egyszeruen a szuleimmel nem akar beszelni. Nem lattam azt az esetet amikor anya beszelt hozza o meg bement inkabb a szobamba,csak anya meselte hogy nagyon rosszul esett neki.

# 6/15Időpont jan. 13. 15:43 Privát üzenet
Kérdező, nem lehet, hogy (ha csak egy kicsit is), negatívan nyilatkoztál neki a szüleidről? Úgy értve, hogy panaszkodtál rájuk a barátodnak, vagy ilyesmi.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jan. 13. 16:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,nem mondtam a szüleimről semmi rosszat neki

# 8/15Időpont jan. 13. 16:40 Privát üzenet
Beszélnek hozzá és hátat fordít. Kedves fiú lehet. :D Ilyet nem mindennao találni, ne hagyd el semmiképp. Jesus...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jan. 13. 16:53 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Sima ügy, csak a lányt akarja basszzni, nem a szüleivel smúzolni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jan. 13. 18:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért félek szembemenni a boldogságomért a szüleimmel?
Szerintetek lehetséges a barátaim szüleit valahogy összehozni a saját szüleimmel, hogy úgymond családi barátok legyenek? Hogyha lehetséges is, mit és hogyan kéne tenni, hogy...
Költözzek a városba vagy maradjak otthon faluban a szüleimmel? Kövessem a "trendet"és menjek városba? Komoly kapcsolatom nincs.
Ha nem jövök ki a szüleimmel, akkor mit tudok tenni? Hallottam olyanról, hogy ez miatt is el lehet menni intézetbe. Valóban lehetséges?
17L vagyok van egy 21éves barátom, szüleimmel nem jövök ki, lehet olyat hogy hozzá költözök!?
Normális, hogy 13 évesen a szüleimmel alszom?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!