Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pesten laktam apukámal kiskoromban anyukám elhagyott nagyon ritkán beszélek vele és elcsesztem Pesten az iskolát Mert nagyon sokat csavarogtam 17éves vagyok

És ien Híd programos képzésbe kerültem és Pesten jártam és én hülye aztis elcsesztem az alatta is csavarogtam és apukám a húgával nem rég kezdet el beszélni elöte nem beszéltek 15évig és szoba kerültem hogy apa beakar adni intézetbe és mondta neki nénjém ne adjon be hanem inkább elválal ő és így idéglenesen ö lett a gyámom itt vidéken vagyok most Pestöl kb 230km re és nagyon hiányzik apa igaz minden szünetben megyek haza Pestre karácsonykor is otthon voltam csak akkor is hiányzik apukám és itt most járok rendesen iskolába de nem szeretnék itt maradni nem érzem jól magam haza akarok kerülni Pestre apához szerintetek felvenének Pesten még ien hidprogramos iskolába hogy betudjam fejezni a 8at??nem szeretném még itt tölteni ezt a másfél évet nem bírom. Április ban lesz gyámügyi Felülvizsgálat. De nem tudom hogy mondjam ell apának nem szeretnék itt maradni mert nem érzem jól magam már napok óta sírok hogyan intézhetném el vissza kerüljek apuhoz Pestre?


2019. jan. 13. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Jobb lett volna neked intézetben,ezt a kis időt kibírtad volna.inkább azon gondolkozz jogy miből akarsz megélni,ne azon hogy kinek a nyakán.Nagy vagy,felnőttél már.
2019. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos én sem biztatlak. Az ilyenek nem viszik sajnos semmire, csak a családot hibáztatják. Börtöntöltelékek lesznek és dolgozni sem akarnak soha. De miért csavarogtál, mire volt ez jó? Annyit tehetsz, hogy őszintén elmondod apukadnak, hogy hogyan érzel, bebizonyítod, hogy megváltoztál, rendesen jársz iskolába, utána pedig dolgozni.
2019. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert Hülye voltam de szeretném befejezni a sulit és meni dolgozni mindenképpen.
2019. jan. 13. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

17 évig élősködtél apádon úgy, hogy semmit nem adtál vissza neki ebből, még annyira sem voltál képes, hogy bejárj a suliba. Most, hogy valami neked nem tetszik, már sír a szád. Ne haragudj, de én sem fogadnálak vissza. Mindenkitől elvárod, hogy kiszolgálják a kényelmedet, de te alap dolgokra sem vagy képes, hogy ezt megháláld.

Járd ki a sulit, tanulj szakmát, szerezz pénzt és önerőből költözz vissza Pestre. Akkor talán visszafogad apukát. Bizonyítsd be, hogy nem csak egy púp vagy mindenki hátán.

2019. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hallani az ilyet, de csak akkor ha igazán így gondolod, nem pedig csak azért, hogy a züllésedet legyen aki finanszírozza. Tényleg beszélj az apáddal, bár nem tudom hogy milyen messze mehettél el viselkedésben, ha lemondott rólad. Biztosan nem lesz egyszerű, és ne vedd zokon, ha az elején még hallani sem akar róla. Apránként bizonyíts, ha kell még maradj ott, ahol vagy, de tartsátok folyamatosan a kapcsolat, lássa, hogy komolyan gondolod.
2019. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Uhh, látszik az írásodon hogy suli helyett csavarogni jártál...

Tudod, mindennek amit teszel az életben, következménye van. Most ezt tapasztalod. Ez a következménye az eddigi életmódodnak.

Szerintem ne sírjál hogy most milyen rossz neked, hanem inkább örülj, hogy nem kerültél intézetbe. Viselkedj jól, illeszkedj be, és legyél hálás a nagynénédnek hogy megmentett a gyűjtőtől!

2019. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát bakker ha 17 évesen még nincs meg a nyolc általánosod se, ÖNHIBÁDBÓL, meg is érdemled a sorsod.
2019. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked inkább a csavargás hiányzik! Vidéken nyilván nincs annyi lehetőséged erre, mint itt Budapesten...

17 évesen ne a csavargáson járjon az agyad, hanem tanulj meg első sorban helyesen és érthetően fogalmazni. Apukád a saját érdekedben küldött el, koncentrálj ennek okára. Majd ha valamilyen eredményt fel tudsz mutatni, akkor biztosan visszajöhetsz, de addig tessék tanulni!

2019. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
na az van hogy a 8.általános tanfolyamon is letehető akár,ezek után pedig képezhetnéd magad szakmákkal stb.szerintem 17 évesen még nem reménytelen a suli talán normál körülmények között is befejezhető.ne beszélj róla hanem csináld,kérj segítséget.fiatal vagy még nagy szerencsédre
2019. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:DDD hat tesokam en telibe rohognelek.. Bocs de ez nonszensz azert h 17evesen meg 8 altalanosod sincs.. Magadmiatt.. Es meg te kernel barmit is,a viselkefesed ellenere..
2019. jan. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!