Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok, ha a 24...

Hogyan fogadnátok, ha a 24 éves lányotoknak 41 éves párja lenne?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 22:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
5%
Kicsit sajnalnam, de o dolga. Ha a 41 eves nem egy mar oregedo begyeesedett es csoro valaki, akkor ha szimpinek bizonyul a lanyomat tamogatnak abban hgy mihamarabb vallaljanak gyereket. Mert ha a lanyom keson kedzene gyerekvallalasba de megis a mostani parjaval marad akkor egy otveneves ferfi mar nem biztos hogy megeri a gyerekei felneveleset es szegeny lanyom marafna egyedul ozvegykent tizenegyeheny eves gyerekekkel ugy meg uj par talalnia lehetetlen lenne...
2019. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy, az ő dolguk. Nem nekem kell tetszenie a pasinak, hanem a lányomnak, hisz ő jár vele. Neki sokkal több a vesztenivalója, mint nekem.
2019. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
9%

Egyrészt neki kell a párja mellett ébrednie, nem nekem. Ha neki bejön, kedves egészségére.

Másrészt ha anyagi okokból van mellette, megnyugodnék, hogy már 24 évesen elért idáig, nem kell megvárni, míg 35 évesen "jajjistenemgyereketkénszülniketyegabiológiaiórámjajjdeehhezjólkeresőférjkellakkorishalúzer" jelszóval rohangál egyik hülyétől a másikig. A tartós párkapcsolat gazdasági jellegű együttállás, erre időben rá kell ébredni.

2019. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
23%
Fúj. Undi.
2019. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
21 vagyok ferjem 41 bdogak vagyunk együtt van egy 1 és fél éves kisfiunk :) nem a kor szarmmit ,ha látnám hogy rendes a gyermekemmel és boldogak együt, akkor miért ne lehetne vele?! Ennyi idősen már igazan eldöntheti ő maga hogy kivel akar együtt lenni nem? Ha vele egyidős fiúval járna nem lenne kizárt hogy megcsalja, kihasználja, bántja. Először is ez rajtad áll,ha úgy nevelted a lányod hogy ne dőljön be akaróinak, és légyen még a magához való esze ,hidd el nem fogsz csalódni. Az én anyukám elfogadta a kapcsolatunkat ,nem azért mert leszarja mit csinálok hanem azért mert látta hogy boldogak vagyunk együt!
2019. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%
Hát én nem tudnék anyagiakért kefélni 40 évessel,20 assal se senkivel se. Két ember rég szar ha anyagi együttálás miatt,tetőért él együtt azért szexel.. Hányinger. 24 évesen odaért h áruba adja magát,azhát inkább undi..
2019. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%
"A tartós párkapcsolat gazdasági jellegű együttállás, erre időben rá kell ébredni." - hát, ha valaki kellően igénytelen, akkor minden bizonnyal... na, nálunk biztos, hogy szóba se kerülhetett semmiféle anyagi szempont, mert mindketten csórók voltunk - és ez valahol roppant megnyugtató:) Aztán szépen felépítettük a közös életünket...
2019. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

Ha szeretik egymást, boldogok, áldásom rájuk.

Fordított esetet is ismerek. Nagynéném férje 10 évvel volt fiatalabb. Boldog házasságban éltek halálukig.

2019. jan. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%

Attól függ...Ha egy rendes, jól szituált, megkomolyodott emberről van szó, akivel jól megértik egymást, és nem csak gondtalan keffenetésre kell neki a lányom, akkor örülnék neki. Rá is jó hatással lenne, és nem kellene a csóróság bgyrait megjárnia, mire ténylegesen felnőtt lesz, kiépíti a saját egzisztenciáját, ill. inkább ez min tvalami lumpen huszonéves, aki se megállapodni nem akar, sem az életét építeni, csak vár a sült galambra, és bulizik.

Ha egy elvált, anyailag elkötelezett, már egy /több gyereket otthagyott, 'újra élné a világát' típusú ember lenne, akkor nagyon nem örülnék neki, az élet épp elég nehéz normál esetben is, nem kell huszonévesen olyasmibe végni a fejszét, ami valószínűleg több keserűséget min tboldogságot hoz. Ha egy csóró, eddig semmit el nem ért, saját korosztályának nem kellő, művészlélek, ám lúzer lenne, akkor tűzzel-vassal ellene lennék.

Egyébként nem az én döntésem, max a véleményemet fejtheném ki, remélhetőleg még virágkorában megtapasztalná a vele való együttlétet a lányom, hogy eldönthesse, kell-e ez neki hosszútávon, vagy ő is azt kapja-e ettől a kapcsolattól, amit szeretne.

2019. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
28%
24 évesen még jóformán gyerek, egyetemről éppenhogy ha kikerült talán. 41 az meg már egy lassan középkorú fószer. 17 év különbség az kva sok pláne még ilyenkor. De mit is várok a gyk szokásos liberalista közönségétől...
2019. jan. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!