Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bűnnek számít-e ha...

Valóban bűnnek számít-e ha családapaként heti két alkalommal sportolni járok?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában dolgozó munkásember vagyok, munka után ha nincs semmi intéznivaló akkor célirányosan hazamegyek (bevásárolni én szoktam, mivel a párom van otthon az 5 hetes fiunkkal). Edzésre hétköznapokon (csakis ekkor a hétvége szigorúan a családé) mennék az esti órákban, ráadásul autóval, hogy ne tartson olyan sokáig az utazás mintha busszal mennék. De ilyenkor általában megkapom, hogy: "Már megint elmész itthonról ?!" Szóval ilyen körülmények mellett tényleg sok, ha heti két este 3 órát nem vagyok otthon a munkán kívül?
2019. jan. 15. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
40%
Munkásember? ÉS a heti 8 óra fizikai meló nem elég, kell mellé a hat óra edzés, hát ezt én nem veszem be.
2019. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
89%

Biztos a bezártság és az egésznapos teendők kimerítik szegény anyukát. Nem vagy otthhon egész nap mert dolgozol, utána is elmész. Cserélnél vele a következő 6 hétre? De legalább boltba had ő menjen. Már az is sokat számít hidd el. Nagyon az az érzésem, hogy te ezt úgy fogod fel, mivel te vagy a pénzkereső, hogy neked mindent szabad, az asszony meg rövid pórázon van tartva. Azért mész te boltba, mert ő van otthon a picivel. Te nem tudsz addig rá vigyázni? Ne lepődj meg rajta, ha ne adj Isten, ellenséges lesz veled vagy a picivel. Környezetemben volt rá példa, hogy az anyuka nem mehetett sehova, mert mindenki leintette, amint el akart otthonról menni, mert neki csak babázni kell. Szegény sírva jött hozzám, és azt mondta, már megbánta hogy szült. Ez ritka eset, de a tehetetlenség mindent ki tud hozni az emberből. Menj csak nyugodtan, de az anya is menjen ugyanannyit.

Én ebben az időszakban otthon jobban szerettem, de mi minden este egy jót beszélgettünk. Te foglalkozol a feleségeddel? Vagy csak dolgozol? Bevásárolsz? Edzel? Meg néha ránézel a babára?

2019. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
49%

#23:

Hűha, megszólalt az izomagyú alfahím...

2019. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
84%
Én azt mondom nőként, hogy lelkileg sok. Egyreszt az újszülött az anya számára új, lelki teher is, alig várja hogy hazaérj, ezért melo utan meg +3 óra az ugy sok. Késobb persze lehet, de akkor ő is mehessen 2x3 órara!
2019. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
28%

A 21-es jól írja. Én kifejezetten orulnek/örültem volna, ha a férjem hetente kétszer csinal valamit, amit szeret, bár ő otthon dolgozik. Az kellene, hogy megkérdezd, mit szeretne ő (cserébe).

Mindig az a jó, ami egy adott pár mindkét tagjának jó.

2019. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
11%
#25: se izomagyú, se hím nem vagyok, rólad viszont egyértelmű, hogy valami eltunyult dagadék vagy.
2019. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
27%
Én biztos nem patáliáznék a feleség helyében, ahogy nem is tettem, mondom ezt úgy, hogy egy újszülött ikerpárral és egy másfél évessel voltam otthon. A férjem ment dolgozni, vagy ha dolga volt, pl. hétvégente, akkor ment és csinálta. Nem reklamáltam. Amikor otthon volt, úgyis segített.
2019. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
22%
Szóval mert az asszony otthon van a férj is üljön ott mellette. Heti 1 alkalom szerintem bele fér. Később ő is el tud majd menni. Van egy rossz hírem. Ha már most ilyen később is ilyen lesz. Egy házisárkány aki a gyerekkel fog zsarolni nehogy legyen saját életed. Ismerőseim körében láttam már ilyet... éppen válnak. És ott a 6 éves gyerek.
2019. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sok. Nem tudnál ezzel várni pár hónapot? Ha heti kétszer elmész edzeni, gondolom vagy kilencre esel haza, aztán már pihensz és nem veszed át a gyereket. Másik napokon meg boltba mész, akkor kb pénteken van az, hogy munka után hazamész és időt töltesz a családdal?? Ezt gyermekágyas időszakban ugye te sem gondolod komolyan?
2019. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
83%
Amikor ujszulottek voltak az ikrek,es napokon,heteken at nem aludtam,nem volt idom enni,pisilni,zuhanyozni,inni egy pohar vizet en igenis serelmeztem,hogy a parom akiert egyebkent teljesen odavagyok alszik mert o faradt mert enis az voltam a 0-24 ebrenlettol,vagy elmegy ide-oda. Jol esett,ha munka utan o ram gondolt,es hazajott hozzank,mert egy gyors zuhany legalabb akkor belefert es egy tanyer leves.. Mostmar nem banom ha elmegy,neki is kijar a szabadsag:D viszont o ugyanugy vigyaz rajuk mikor en szeretnek,vagy kell menni valahova. Szoval nem bun,de legalabb amog egy napirend nem all be en a helyedben felretennem a magam szorakoztatasat,hogy egy nyugodt feleseget kapjak:)
2019. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!